GTA Trilogy'nin fazla abartılması

william_wallace

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi insanların GTA Trilogy'yi fazla abartması. Şahsen ben ilk duyurulduğunda "Yani en fazla ne yapabilirler ki? " demiştim. Basit grafik güncellemesi bazı glitchlerin ve bugların düzeltilmesi, kontrollerin iyileştirilmesi vs. sade bir Remastered olarak çıkacağı zaten belliydi. Ama nedense insanların beklentisi çok fazlaydı. Zaten iyi olan bir üçlemeye başka ne yapılabilirdi ki? Hatta ben tekrar Remastered yapılmasını bile bir hata olarak buluyorum. Sırf fanlar için çıkarıldığı belliydi. Ha belki de yeni nesil konsollara ve yeni nesle GTA'nın ataları olarak söylenen 3 oyunun tanıtılması için de çıkarılmış olabileceğini düşünüyorum. Ha bir de madalyonun diğer tarafına bakarsak Rockstar gerçekten istereyek yapmadığı belli. Türkiye'den birkaç modlama ile uğraşan adam çağırsan yine daha güzel bir iş ortaya koyabilirdi. Rockstar başta da dediğim gibi yeni nesile oyunu tanıtmak için oyunu biraz daha çocuklaştırmış gibi. Grafik modlaması hamurumsu bir yapıda olmuş. Ama kafama takılan bir diğeri ise sistem gereksinimleri. Yani nasıl bir remake yapmışlarda bu kadar sistem istiyor anlamadım. Trailerdan da bakılacak olursa grafik konusunda zaten fazla bir şey yok. Zaten fiyatlarına girmiyorum bile.
Kısacası insanlar GTA Trilogy'yi fazla abarttı ve büyük bir beklenti ile bekledi, ama Rockstar bile bu Remastered'i çıkarırken fazla düşünmemiştir. Hatta bana göre Rockstar stüdyosundan 5 kişi tutup "Şu üçlemeye bir Remastered yapın demiş." gibi duruyor.
(GTA üçlemesine saygısızlık yapılmış 😢)

gta-trilogy-the-definitive-edition-cikis-tarihi-fiyati.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı