GTA Trilogy'nin fazla abartılması

Bende ilk başta oha demiştim ama kaplamaları yeniden 4K için düzenlemek bence de kolay değildir. Şunu söyleyim Steam'e gelse bile gene 300 lira bandında olur. Gene de ben şahsen o kadar parayı bu halimle veremem. Korsan oynayacağım yapacak bir şey yok.

Eski tarzı korumaya çalışmışlar iyi güzel olmuş ama Tommy Vercetti'nin karizması kalmamış.

Arkadaş Trilogy'e çamur atanları anlamıyorum ya. Üstelik oyun daha tam olarak yayınlanmadı. Ne bekliyordunuz, GTA 6 mı? Adamlar oyunun grafiklerini ve ufak tefek birkaç şeyi değiştirip ortaya böyle bir şey çıkarmış. Evet zaten böyle olmalıydı. Sonuçta remake değil remastered yaptılar. Oyunun havası hala aynı. Bana gelirsek bence alınmaz çünkü çok pahalı. Aşırı absürt bir fiyatı var.

Adamlar 2010'da çıkarsalar anca kurtarıcak grafiklerle oyunları 530 liradan (ki 60$ da yurtdışı için fazla bir fiyat) satmaya çalışıyorlar yazık gerçekten. Eski oyunlardaki sıkıntıları updatelerle düzeltip (PC tarafında oynanmıyordu bile çünkü oyunlar. Paramızla rezil oluyorduk) ileride hepsini sırasıyla remake yapsalardı süper olurdu. Rockstar'ı severim ama bu yaptığı resmen yüzsüzlük.

Efendim zevkler ve renkler tartışılmaz. Evet eski versiyonunun ayrı bir güzelliği var sonuna kadar katılıyorum ama yeni versiyonu da çok hoşuma gitti bence yapıla bilecek en iyi hali tabi daha oynama, izleme fırsatımız olmadı ama daha şimdiden hoşuma gitti. Fiyat konusuna da gelirsek bence yüksek fiyatlı. Ben şahsım olaraktan mobil versiyonları çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum, mobil versiyonlarının fiyatları daha uygun olur.
Efendim zevkler ve renkler tartışılmaz. Evet eski versiyonunun ayrı bir güzelliği var sonuna kadar katılıyorum ama yeni versiyonu da çok hoşuma gitti bence yapıla bilecek en iyi hali tabi daha oynama, izleme fırsatımız olmadı ama daha şimdiden hoşuma gitti. Fiyat konusuna da gelirsek bence yüksek fiyatlı. Ben şahsım olaraktan mobil versiyonları çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum, mobil versiyonlarının fiyatları daha uygun olur.

İnsanlar şunu anlamıyor, bu bir remastered ve oyunu baştan yapmıyorlar. Çoğu kişi sandı ki oyun harika olacak, baştan yapılacak. Öyle bir şey yok, beklentileri bu kadar üst düzey tutup sonra suçu Rockstar'a atmak çok saçma. Adamlar remake olacağını söylemedi ki, basit bir remaster sadece. Fiyat konusunda bir şey demiyorum.

Ya şu üçlü yerine PS3/360 döneminde kalmış olan boynu bükük GTA 4'ü ele alsalar ya.
Konu GTA 4 olunca
-Optimize desen problem
-Çözünürlük desen problem
Eee neyi bekliyorsunuz Rockstar PS5-SERİES X/S için iyi bir kapı değil mi?
4K'dE bir tık daha iyi bir optimizeyle GTA 4 oynasak olmaz mı:)

Yeni konular

Geri
Yukarı