GTA V alınır mı?

ps4 te gta 5 muhteşem bir zevk, sanırsam full hd 60fps oynatıyor ve inanılmaz eğlenceli. Hikaye modunu bitirdim köşeye at yok! yine devam. oyun içinde yapılacabileceklerin sınırı yok. Üstelik online oynayacağım dersen ki önermem bağımlılık yapıyor senelerimi verdim 300 seviye olunca artık sattım kurtuldum ps den. Efsane oyunlardan biridir.

Hikayeyi bitirdikten sonra açık dünya istediğim gibi oynayamıyormuyum offline ? @saiddogru
evet oynayabiliyorsun istediğin gibi gez dolaş. Oyun bitiyor gibi bir şey anladın sanırım öyle bir durum yok.

Alma değmez...
GTA V bence çok abartılıyor.
Oyunun hikayesini bitirdim, online 50 saat yaptım.
Sıkıcı..
Arkadaşlar herhalde 30 kişiyle oyna demek istiyor, arkadaşlarla oyna derken.
Herifin teki kamikaze gibi bize uçakla dalıyor.
Sağdan soldan arabayı patlatmaya çalışıyorlar.
Millet parayı basmış...

Alma değmez...
GTA V bence çok abartılıyor.
Oyunun hikayesini bitirdim, Online 50 saat yaptım.
Sıkıcı.
Arkadaşlar herhalde 30 kişiyle oyna demek istiyor, arkadaşlarla oyna derken.
Herifin teki kamikaze gibi bize uçakla dalıyor.
Sağdan soldan arabayı patlatmaya çalışıyorlar.
Millet parayı basmış...

3 kişi GTA Online'ı 1 senedir oynuyoruz. Bahsettiğiniz toksik insanlar da var tabii fakat genelde heist, görev vs. şeylerde vakit geçirdiğimiz için toksikler bizim için sorun olmuyor. Serbest takılacağımız zamanda da özel sunucu açıp takılıyoruz. Yine de zevk meselesi.

3 kişi GTA Online'ı 1 senedir oynuyoruz. Bahsettiğiniz toksik insanlar da var tabii fakat genelde heist, görev vs. şeylerde vakit geçirdiğimiz için toksikler bizim için sorun olmuyor. Serbest takılacağımız zamanda da özel sunucu açıp takılıyoruz. Yine de zevk meselesi.
pacific heist glitch hala devam ediyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı