GTA V geç açılıyor

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Torrenttenden indirmedim. Dün internetim yeni geldiği için "Artık ben de, torrentten GTA V indirebileceğim" diye ufak bir şaka yapmıştım.

Epic Games'ten Rockstar Games hizmetlerine bağlanıyor ama bu çok uzun sürüyor ve daha sonra oyunun açılmasını bekliyorum. Ana menüde inanılmaz kasıyor.
Oyun açılıyor ve Story Mode tıkladığımız da inanılmaz geç geliyor. Bu nedendir?
Bir sürü yeni nesil oyun oynadım gerçekten de. Ama bu GTA V gibi geç açılanını, oyuna girmek için uğraştıranı görmedim.

Cyberpunk 2077, hiç uğraştırmadan açılıyor direk. Bu konu da çok başarılı.

Aylar önce de oynadığımda GTA V'te kasma yoktu. Güncelleme falan mı gelmiş kasıyor böyle?
Ve Akıcı oynuyordum yani. Aynı ayarlar ile ve O.C'li sistemim ile.

Sistemim;
Ryzen 3 3200G (Tüm çekirdekler 3.85 GHz hızında),
Vega 8 (1600 Mhz),
2 X 8 GB 3200 MHz RAM (3600 Mhz),
B450M S2H,
5400 RPM 1TB SSHD.

Saçma oyun. SSD'de bile online 3-4 dakika sürüyor. HDD'deyse vay haline, 10 dakika sürüyor neredeyse. :D Geç açılma süresi bu oyunda çok normal bir şey. Kasma durumu hakkında bilgim yok.

Geç acilma sorunu herkeste ayni, oyunla alakali bir durum. Kasma sorunu icin ekran kartiyla ilgili bir sorun olabilir. Driver guncel veya uyumlu oldugundan emin ol. Oyunda ayarlarini tekrar kontrol et. MSAA yukselmis olabilir, dusur.

Geç acilma sorunu herkeste ayni, oyunla alakali bir durum. Kasma sorunu için ekran kartiyla ilgili bir sorun olabilir. Driver guncel veya uyumlu oldugundan emin ol. Oyunda ayarlarini tekrar kontrol et. MSAA yukselmis olabil8r, dusur.

Düşük ayarlar ile oynuyorum. Öyle güzel şeyler kapalı. Eskiden böyle akıyordu. Ama şimdi akmıyor. Üstelik 720P.
2016'dan beri oynuyorum, hep böyleydi. Bedava olmasıyla bir alakası yok. :D

Offline için böyle SSD varsa. Online soruyor sanırım konu sahibi.
Story Mode.

Geri
Yukarı