GTA V suçsuz yere ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gurkangurel0

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 sene önce Steam üzerinden aldığım GTA V Online hesabımdan suçsuz yere ban yedim. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Hocam dediğim gibi başkası size mod ile para atmıştır, başka bir yazılımı hile olarak algılamıştır, oyun için bir konuşmanız sebep olmuştur. Dediğim gibi ben oyunun ilk zamanlarında ban yediğimde sebebini söylemişti. Size herhangi bir şekilde bildirilmedi mi ban sebebiniz? Oyuna girdiğinizde veya mail olarak falan?

Hesabınız, burada bulunan hizmet şartlarımızı ve / veya Eula'yı ihlal etmek için kullanıldı.

Arkadaşım ismini bilmediğimden sana nickinle hitap etmek isterim bre palamutkafali sana çözüm sunuyorum buyur gel Discord adresmize profilini incelediğimde sitede herkesle hemen hemen bir gerginlik çıkardığını görüyorum hayırdır nedır insanlarla derdin.
Siz tartışıyorsunuz ben gülüyorum. 😂

Hesabınız, burada bulunan hizmet şartlarımızı ve / veya Eula'yı ihlal etmek için kullanıldı.
Hocam 3. defa söylüyorum. Sorununuzu çözebilmişseniz veya bir gelişme katedebilmişseniz konuya yazın. Yazın ki diğer insanlar da faydalanabilsin.

Gülebilirsin problem yok benım açımdan :) arkadaşın bazı sıkıntıları var zor günler geçırıyor veya karantinada cok sıkılmış sitede soru soran ınsanlara sarıyor galiba :D.
Karantina pek yaramamış çoğu kişiye hocam. Aldırış etmeyin. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı