GTA V'in Bedava Olmasından Sonra Soğuk Su İçenler Toplansın

60 lira kupon verdiler. Allah bereket versin. Marketi sömüreceğim o kuponla. Mega Epic indirimi başladı ve güzel indirimler var. Sömüreceğim marketi.

Yıllar önce 85 TL'ye almıştım. Baya oynadım zevkini çıkardım o yüzden üzülmüyorum. Epic'den nefret ederim ama aslında bir yandan güzel oldu bazı arkadaşlarım da aldı beraber playlist falan oynayacaz.

Bedava alanlara hilelerle iyi oyunlar diliyorum :).
Ben de dahil birçok kişi öncelikle hikaye modunu bitireceklerdir zaten.
Hilenin de çoğu 3-4 aya temizlenir. Güzeel :)

16 şubat 2017'de 99,77 TL'ye almıştım 71 saat oynadım. Ücretsiz olmasına üzülmedim. Bir sonraki indirim geri sayıyor. Onda da RDR 2 olmuyor mu birde. :D Onu daha almadım. :D

Edit: Zaten steam'de var ama epic'te de olsun diye almaya çalışırken ödeme kısmında takıldı. Bir türlü açılmıyor.

Alan kişilere hayırlı olsun. Ben de 25 Haziran 2018'de 60 TL'ye alıp hikaye modunu eski PC'de bitirmiştim. Online kısmına ise çok az bakmıştım. Sürekli hata veriyor diye girmiyordum. Ama şu karantina günleri başladığından beri oynama sürem 40 saat civarından 172 saate fırladı. Kuzenle sabaha kadar oynamaya başladık. 2-3 hafta önce de oyunu bıraktım. Kısaca 2 yıl önce verdiğim 60 liraya üzülmem çünkü oyun bu paranın hakkını çoktan verdi. Ha tabi oyunu yakın zamanda almış olsaydım o zaman üzülürdüm belki.

Şunu da söyleyeyim, ücretsiz oldu iyi güzel ama GTA V zaten hileyle dolu bir oyundu. 20 kişilik sessionda en az 1-2 hileli oyuncu oluyordu hep. Rockstar da hileleri umursamıyor zaten. Şimdi bedava alanlar yüzünden hileler baya artacaktır. Rockstar şimdiye kadar hileye hiç çözüm bulmadı bundan sonra da bulacağını sanmıyorum. O yüzden oyunu tam zamanında bıraktığımı düşünüyorum ben. Keşke CS:GO'da olduğu gibi ücretsiz alanlar sadece ücretsiz alanlarla oynayabilse.

Hikaye modunu oynamamış kişiler için ücretsiz olması çok iyi oldu ama online kısmı ne hale gelecek çok merak ediyorum.

5 sene veya daha fazla süre önce 80 TL'ye almıştım. Suyunu çıkardım oyunun parasına değdi fazlasıyla. Üzülmüyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı