GTS 250 sistem son zamanlarda çok donuyor

The_Radian

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Samsung marka bir hdd
Ekran kartı
GTS 250
İşlemci
intel core 2 duo E8300
Merhaba arkadaşlar. bilgisayarım son zamanlarda çok donuyor, sebebini bilmiyorum. Normalde kasmadan oynadığım oyunlarda drop yiyorum. Sizce sebebi ne olabilir?

CPU ve GPU sıcaklıklarını kontrol et. Yüksekse ve GHz düşürüyorsa performans kaybı olur ayrıca HDD ömrünü tamamlıyor olabilir. O yüzden oyun texture vs. yüklenirken kasma yapıyordur.

Hocam DDU indirin, uygulama ile tüm driverleri silin ve Nvidia'nın sitesinden tekrar yükleyin. Yükleme ekranında gelişmiş yada özel diye bir seçenek olacak. Ordan da temiz kurulum yap birde öyle dene.

CPU ve GPU sıcaklıklarını kontrol et. Yüksekse ve GHz düşürüyorsa performans kaybı olur ayrıca HDD ömrünü tamamlıyor olabilir. O yüzden oyun texture vs. yüklenirken kasma yapıyordur.
Isınma sorunu yok çünkü termal macunu yeni değiştirdim (tam olarak 1 ay oluyor değişeli).
Hocam DDU indirin, uygulama ile tüm driverleri silin ve Nvidia'nın sitesinden tekrar yükleyin. Yükleme ekranında gelişmiş yada özel diye bir seçenek olacak. Ordan da temiz kurulum yap birde öyle dene.
Teşekkürler denerim
Hocam DDU indirin, uygulama ile tüm sürücüleri silin ve NVIDIA'nın sitesinden tekrar yükleyin. Yükleme ekranında gelişmiş ya da özel diye bir seçenek olacak. Oradan da temiz kurulum yap bir de öyle dene.

NVIDIA'nın sitesinden GTS 250 driverı yüklemesi başlamıyor kabul et ve tıkladığım halde.böyle kalıyor.
resim_2022-04-20_224056855.png

Son düzenleme:
Isınma sorunu yok çünkü termal macunu yeni değiştirdim (tam olarak 1 ay oluyor değişeli).

Teşekkürler denerim

NVIDIA'nın sitesinden GTS 250 driverı yüklemesi başlamıyor kabul et ve tıkladığım halde.böyle kalıyor.Eki Görüntüle 1365890
Hocam bende de aynı sorun oldu, başka bir tarayıcı üzerinden indirin operadan indirdiğimde oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı