GTX 1050 Düşük FPS Sorunu

120 ile 180 arası FPS alıyorsanız ne gibi yardım etmemizi istersin?
12000 ile 18000 arası mı almak istiyordunuz?
Dostum anlamıyorsun galiba CS:GO 7 senelik bir oyun üstüne üstlük sistemim gayet yeterli bir sistem internette adamlar benden daha düşük sistemde 250 ve daha üst FPS değerleri alıyor? Buyur bak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eee o zaman bunu da açıklayın bu herif nasıl bu FPS'yi alıyor o zaman?

Dostum anlamıyorsun galiba CS:GO 7 senelik bir oyun üstüne üstlük sistemim gayet yeterli bir sistem internette adamlar benden daha düşük sistemde 250 ve daha üst FPS değerleri alıyor? Buyur bak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sen hangi ayarlarda oynuyorsun?

Ben 1050ti ile bu videodaki fpsi alıyorum senin sistemde bir sorun olduğu belli.

Adam düşük ayarlarda oynuyor sen de düşüğe çek 250 alırsın
Alamıyorum denedim, videonun sonuna doğru ultraya çekiyor açıklama kısmından bakabilirsin.
Adam düşük ayarlarda oynuyor sen de düşüğe çek 250 alırsın
Şöyle söyleyeyim adam düşük ayarlarda yüzde kırk ekran kartı kullanımı alıyor ya, ben yüksek ayarlarda alıyorum o değeri, ve darboğaz olmadan.

Alamıyorum denedim, videonun sonuna doğru ultraya çekiyor açıklama kısmından bakabilirsin.
O oyunun milyon tane seçeneği var, config ayarlarından başlatma seçeneklerine kadar.
Ayrıca adamın ne şartlar altında nasıl sistem kullandığını da bilemezsin, video'ya göre yargı yapma.
Ultra'da 180FPS'de csgo için gayet normal.

Geri
Yukarı