GTX 1050 sistem ile oyunlarda 10-15 FPS alıyorun

EssOh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben yeni bir monitör aldım ve monitörü laptopuma bağlayarak kullanıyorum. Fakat eskiden 60-70 FPS aldığım Forest oyununda 10 FPS almaya başladım. Ve bu CS ve Valorant'ta yok ama bazı oyunlarda Pacify gibi oyunlarda aşırı düşük FPS sorunları oluyor. Daha sonra HDMI kablosunu laptoptan çıkardım ve 10 FPS sorunu yine devam etti. Ne yapabilirim?
Sistem özellikleri:
Ekran kartı: GTX 1050.
İşlemci: Intel i5 7300 HQ.
RAM: 8 GB.

Sisteminiz işlemcideki ekran kartına geçmiş, MUX Switch varsa onunla GTX 1050'ye geçin.

Merhaba,
Ben yeni bir monitör aldım ve monitörü laptopuma bağlayarak kullanıyorum. Fakat eskiden 60-70 FPS aldığım Forest oyununda 10 FPS almaya başladım. Ve bu CS ve Valorant'ta yok ama bazı oyunlarda Pacify gibi oyunlarda aşırı düşük FPS sorunları oluyor. Daha sonra HDMI kablosunu laptoptan çıkardım ve 10 FPS sorunu yine devam etti. Ne yapabilirim?
Sistem özellikleri:
Ekran kartı: GTX 1050.
İşlemci: Intel i5 7300 HQ.
RAM: 8 GB.

Kaç ınc montöre geçtin önceden kaç kullanıyordun.

Kolay PC ekran kartı değiştirmiş yapman gereken NVIDIA ekran kartı güncellemek ve atamak atamayı NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabilirsin her oyuna özel olarak.

Ayrıca BIOS'tan da yapılabilir.

" Ve atamak atamayı NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabilirsin her oyuna özel olarak " demişsin. Acaba aşama aşama anlatabilir misin?

Grafikleri yükseltmeyi deneyin.

Nasıl yani oyun içi mi diyorsun?

@EssOh evet, direkt çözünürlük yükseltmeyi deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı