GTX 1050 Ti PUBG anlık donma

Oğuzhan190318

Hectopat
Daha fazla  
Yeni sistem topladım. MSI GTX 1050 Ti, R5 1600 8 GB RAM 2400 MHz. PUBG'da arada 15 saniye donuyor drop veya FPS düşmesi değil ekran 15 saniye donuyor lütfen yardım edin. GTA 5'e de girdim orda bir sıkıntı yok 60 FPS ultra donma yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD var mı bilgisayarında? Bende GTX 1050 ve 8 RAM var, SSD takmadan önce donmalar oluyordu. SSD taktıktan sonra 0 kasma ve 70 FPS ile oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ayarlarda 70 FPS alıyorsun ? Bende de GTX 1050(Notebook) var o yüzden merak ettim.
Görüş uzaklığı ultra
Doku düşük
Diğerleri çok düşük
Olarak kullanıyorum oyun esnasında bana hiç bir yan etkisi olmuyor akıcı ve grafikler normal 70 fps altına hiç bir zaman düşmüyor.
Birde gölgeler tamamen kapalı oynuyorum.

Oyunu SSD'ye taşıyın. Bu sorunu çözmez ise. Büyük ihtimalle sorun RAM'den kaynaklanıyor. Aynı RAM'den bir tane daha takın. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Oyunu SSD'ye taşıyın. Bu sorunu çözmez ise. Büyük ihtimalle sorun RAM'den kaynaklanıyor. Aynı RAM'den bir tane daha takın. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir.
Oyun SSD'de kurulu fakat RAM'im 8GB sanırım bunun etkisi de fazlasıyla var. Yukarda arkadaşın belirttiği ayarları yaptım fakat sadece havada süzülürken 70, oyun içi 40-50 fps alıyorum. Çok düşük,Düşük,ve Medium ayarlarda nedense FPS değişikliği olmuyor hep 40-50 de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı