GTX 1050 Ti R3 2200G sistem en fazla hangi F1 oyununu kaldırır?

Olmaz mı pilot araç dizayn, motor sesi eğer bunlara önem veriyorsan 18 bebek oyunu gelebilir ama kardeşim yok alacağım 2 yarış yapacağım diyorsan al. Ama ben kariyer yapacağım. Düşük takımdan başlayıp o takımı en üste çıkaracağım dersen en son oyunu al.
sürekli oynayacağımı sanmıyorum ama küçük detaylar beni rahatsız edebiliyo. Performans olarak sorun yaşamayacaksam 2020 almayı düşünüyorum. Bu arada 2020de yüksek ayarlarda 60 stabil alır mı ?

Sürekli oynayacağımı sanmıyorum ama küçük detaylar beni rahatsız edebiliyor. Performans olarak sorun yaşamayacaksam 2020 almayı düşünüyorum. Bu arada 2020'de yüksek ayarlarda 60 stabil alır mı?

Usta bak 2021 de 2020 aynısı FIFA gibi düşün 20 ile 21 arasında veya 20 ile 19 arasında ne kadar fark varsa F1'de de o kadar var. Bir sorun olacağını zannetmiyor ha Ultra ayarlarda oynamazsın ama high ayarlarda v-ycns açık şekilde güzelce oynarsın.

Usta bak 2021 de 2020 aynısı FIFA gibi düşün 20 ile 21 arasında veya 20 ile 19 arasında ne kadar fark varsa F1'de de o kadar var. Bir sorun olacağını zannetmiyor ha Ultra ayarlarda oynamazsın ama high ayarlarda v-ycns açık şekilde güzelce oynarsın.
2020 yüksek ayarlarda rahat oynatıyo. ultrayı denemedim ama yine değişmez diye düşünüyorum teşekkürler bilgilendirme için
sen bu oyunu bilen birine benziyosun :D. bi sorum daha olacak. Mr career modunda sıralama turlarını oynamama gibi bi ayar var mı? İki üç defa ayar değiştirip yeniden başladım ama her seferinde sıralama turlarını oynatıyo bana ben oynamak istemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı