GTX 1050 Ti Witcher 3 performansı

Konu sahibi geçtiğimiz günlerde 1050Ti ile AC Odyssey'de ultra ayarlarda 60 FPS alamayacağını söylediğimiz için sinirlenip üst üste 3 konu açmıştı moderatörler kapatmıştı.

Sanıyorum 1050Ti ile ilginç bir bağı var düşük FPS alınca inanmıyor.
Bende GTX1060 var ben bile 60FPS de akıcı oynayabilmek için Hairworks'u açmıyorum. Çok ince ayar yaparım tüm oyunlarda gölge ayarını en düşüğe alıp, dokuları en yükseğe almak gibi. Arkadaşın önceki konularını bilmiyorum lakin 1050ti de RX570'den düşük bir model oyun açar ama 1080P de 60FPS oyunculuk zor. @KeyN_N dediği gibi ayar kısıp 60'ı yakalamak daha mantıklı.

60 FPS alacağım demedim sürekli konularımda beliriyorsun bana dady diyebilirsin.
60 FPS akıcılıktır bu tür oyunlarda. Ona göre ayar yapıp bazı ayarları kısıp 60'ı yakalaman gerekiyor yoksa eğer sana kasmıyor gibi geliyorsa 35-40'da da oynarsın. Yanıtları aldın zaten.

Bende GTX1060 var ben bile 60FPS'de akıcı oynayabilmek için Hairworks'u açmıyorum. Çok ince ayar yaparım tüm oyunlarda gölge ayarını en düşüğe alıp, dokuları en yükseğe almak gibi. Arkadaşın önceki konularını bilmiyorum lakin 1050 Ti'de RX570'den düşük bir model oyun açar ama 1080P'de 60FPS oyunculuk zor. @KeyN_N dediği gibi ayar kısıp 60'ı yakalamak daha mantıklı.

60 FPS akıcılıktır bu tür oyunlarda. Ona göre ayar yapıp bazı ayarları kısıp 60'ı yakalaman gerekiyor yoksa eğer sana kasmıyor gibi geliyorsa 35-40'da da oynarsın. Yanıtları aldın zaten.

Neden bilmiyorum ama bana akıcı geliyor bir sıkıntı yok 35'in altına düşmüyor zaten.

Arkadaşın önceki konularını bilmiyorum lakin

Konuları buydu, biraz göz atman yeterli.

60 FPS alacağım demedim sürekli konularımda beliriyorsun.

Önceki konularında yoktum karıştırmışsın. O konularda söylenenlere inanmıyordun diye söyledim. Yoksa Witcher 3'de aldığın 30-40 FPS normal. Ultra ile High arasında fazla fark yok, görüntü kalitesi bozulmadan daha akıcı oynarsın düşürürsen.

Son düzenleme:
Konuları buydu, biraz göz atman yeterli 🤣

Önceki konularında yoktum karıştırmışsın. O konularda söylenenlere inanmıyordun diye söyledim. Yoksa Witcher 3'de aldığın 30-40 FPS normal. Ultra ile High arasında fazla fark yok, görüntü kalitesi bozulmadan daha akıcı oynarsın düşürürsen.
35 FPS'ye akıcı diyen bir arkadaşımız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi geçtiğimiz günlerde 1050Ti ile AC Odyssey'de ultra ayarlarda 60 FPS alamayacağını söylediğimiz için sinirlenip üst üste 3 konu açmıştı moderatörler kapatmıştı.

Sanıyorum 1050Ti ile ilginç bir bağı var düşük FPS alınca inanmıyor.
Hahaha, geçen onu mutlu etmeyecek bir cevap verdiğim için bana laf atmıştı. GTX 1050 Ti x performansı başlığı görünce diyorum ki bunu yine bu şahıs açmıştır.

Size birkaç özelliği kısmanızı öneriyorum. Örneğin bitkilerin görünümünü ultradan bir kademe aşağı indirebilirsiniz. Çok bir fark olacağını sanmıyorum.
35 FPS'ye akıcı diyen bir arkadaşımız. Bırakın kendi kartıyla övünmeye devam etsin.
Dikkatli okumanı öneririm. 35 FPS'e değil de ayarları ultradan yükseğe indirirsen daha akıcı oynarsın demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı