GTX 1050 Ti'dan RX 580'e geçilir mi?

@rtakak
Açıklama getiremez bilmiyor çünkü.
RX580 neden alınmaz mantığını geçtim. Önerdiği 1060 veya 1070 modeli için FPS olarak daha iyi derken nasıl FPS konusunda iyi olduğunu belirtsin yine yeter.
Bizim ülkemizde FPS için Nvdia ve İntel sistem toplanmalı ve Windows işletim sistemi Windows 7 olmalı mantığı sürdüğü için arkadaş buna dayanarak gelip alınmaz dediği açık açık belli.

Arkadaşlar hepinize değerli yorumları için teşekkür ediyorum. Umarım bu indirim fırsatı bir müddet sürer, böylece düşünmek için daha fazla zamanım olur, acele karar vermek istemiyorum.
Arkadaşlar hepinize değerli yorumları için teşekkür ediyorum. Umarım bu indirim fırsatı bir müddet sürer, böylece düşünmek için daha fazla zamanım olur, acele karar vermek istemiyorum.
1700 lira olan kart 2026 lira oldu, bu fiyata zaten almam, moderatör arkadaşlar dilerse konuyu kapatabilir.

Son düzenleme:
Sitede fiyat direk artış göstermiş, dolar kurumuz hayırlı uğurlu olsun. Mesajımda belirtmiştim, böyle giderse daha da artacak fiyatlar xD

SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E Fiyatı

1533891368069.png

Ben sırf bu yüzden almayı düşünmüştüm zaten, bu hızla giderse haftaya 7 TL olur, bu paraya hayal olacak bu kartlar.

Ben şuanda rx 580 8gb armor oc kullanıyorum gayet memnunum asla üzmez fakat biraz fazla güç tüketebilir oc yaparsan. Fanlarda çok ses çıkarmaya başlar. Ama eğer oc ile kullanmazsan yine üzmez her oyunu ultrada akıcı bir şekilde (60 fps üstü genelde) oynatır. Ancak ac originsmi oynayamazsın imkansız gibi birşey yada ben beceremedim. He birde 8gb ye ne gerek var diyip 4gb lik versiyonu alma. Sonuçta bir kere alıcaksın ve günümüz oyunları ultra ayarlarda minimum 4gb kullanıyor ki genelde 5gb görüyorum ama tabi senin bütçene bağlı durum 4 lükte olsa 8likte seni üzmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı