GTX 1050 Ti'dan RX 580'e geçilir mi?

GTX 1050 Ti sahibi olan biri RX580 sisteme geçmesi için sebepleri daha yüksek ayarlarda oynamak istemesi olabilir ve daha yüksek FPS değeri görmek istiyor olmasından kaynaklı olabilir.
Ancak şu dönemde yeni serinin çıkması yakınken beklemek daha mantıklı. Yeni serinin en düşük kartı RX580 modelinden daha performanslı olacağı kesin.

Konu dışı olarak bir yorum yapmak istiyorum.
Bir arkadaş parmaklarım ne yazıyorsa yazayım mantığında saldırmaya çalışmış ancak tutmamış.
@rtakak arkadaşa laf etmeye çalışan o kişi önce bi geçmişine baksın kaç kere çözüm bulmuş sorun yaşayan üyelere.
@rtakak gibi yorumları güvenilir üyeler gelipte boş laf etmez.
Yanlış bilgilendirme yapıldığı zaman rapor ile bildirildiği zaman durum kontrol ediliyor ve yanlış bir bilgilendirme yapıldığı tespit edildiği zaman cezası veriliyor.

@Silinen üye
RX580 neden alınmaz bize bir açıklamasını yaparmısın. GTX 1060 6G modeli daha iyi FPS verir diyorsun ancak nasıl verdiğini de bir açıkla lütfen. Bilgilendirme yapacaksan eksik bırakmak olmaz.

Son düzenleme:
Öyle fazla oyun oynamıyorsanız hiç gerek yok değiştirmeye. Millet GT 1030 ile PUBG oynuyor. GTX 1050 TI yeterli. Başka bir sorun vardır sistemde.

Mod kankileriniz gelmeden vaziyet alayım ben burda şimdi karışıcak ortalık :) Nede olsa adam kayırıyor bu forum moderatörleri değil mi :) Geçen gün olduğu gibi.

Asus Rog Strix 1070 Ti A8G modeli ve MSİ 1080 Ti Gaming X Trio modelini kullanmış biri olarak sana şunu söyleyim. Yanlış bilgilendirme ve eksik bilgilendirme yapmamanı öneriyorum.

RX580 alınmaz diyorsun. Ancak neden alınmaması gerektiğine açıklık getirmiyorsun.
Ben bir ürün alınmaz demek istesem gidip önce bir araştırma yaparım. Ona göre bilgi edinir ona göre yazarım o yorumu.

Örnek olarak Dell S2417DG monitör kronik bir sorunlu ürün. Gelipte ben veya bir başkası alınmaz diyip geçmiyor.
Ben ve bir çok kişi bu monitörü almak isteyenlere kronik sorunu olduğunu belirtirken hangi sorunların olduğunu belirtmiştik.

Siz RX580 alınmaz diyerek geçerseniz kusura bakmayın biri sizi uyarır.

@Hardpart tartışma oluşacak bir durum yok. Zaten tartışma oluşturacak bir sataşma yönelik bir durum olduğu zaman cevap bile vermem.

@@yhenn Sen parana yazık etme güzel kardeşim RX 580 alınmaz bak. GTX 1060 yada 1070 8 GB modeli yakışır sana :) Anlıyorum indirimde ama daha dün gece 1.500 TL' fiyatıyla satıştaydı MSI ARMOR 8 GB modeli. Ben araştırdım sorun yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı