GTX 1050 Ti'dan RX 580'e geçilir mi?

Ben şu an 1080P 144Hz monitör ve 1050Ti kullanıyorum, yetmiyor haliyle. Sizce GTX 1050Ti yerine RX 590 almak mantıklı olur mu?

Ben şu an 1080P 144Hz monitör ve 1050Ti kullanıyorum, yetmiyor haliyle. Sizce GTX 1050Ti yerine RX 590 almak mantıklı olur mu?
RX590’ın çıkışı nedense kimseyi heyecanlandırmadı. Araştırmadım, biraz okuduklarıma göre RX580’e göre pek bir farkı yokmuş. Bir şey diyemem. İddia edemem. Araştırın biraz isterseniz.

An itibariyle 1050Tİ satmış bulunmaktayım 580 veya 1070 düşünüyorum blackfridayde uygun bulursam alacağım herşeyi hayırlısı olsun ...
Alan kişiye de size de hayırlı olsun. Aslında ürün almanı tam zamanı kafanızda belirlediğiniz ürünleri favorilere alın, şimdiden başlayan siteler var indirimlere ama bence amazon.com.tr ve hepsiburada kapışması olacak bu Cuma. İnşallah size yarar bu kapışma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı