GTX 1050 ve R3 2200G monitör dahil sisteme 2 yıl önce 7000₺ verildi

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Herkese iyi günler. Yaklaşık 2 yıl önce Vatan Bilgisayar'dan bir bilgisayar aldım ve 7000 TL verdim monitörle beraber. Oradaki çalışan bu bilgisayarın tam oyuncu bilgisayarı olduğunu söyledi.

Bilgisayarım:
GTX 1050 2 GB.
Ryzen 3 2200G.
Gigabyte A320 S2H.
8 GB RAM 2400MHz CL16.
250GB SSD, 1TB harddisk.
Xigmatek ares 1701 230W.
ASUS 24" 60Hz 5ms VA panel 1080P monitör.

Evet bu bilgisayar artık bana yetmiyor ama bu parayı bu bilgisayara verdikten 2 yıl sonra bilgisayarı değiştiresim gelmiyor.
Tabi o zamanlar bilgisayardan bu kadar anlamıyordum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de onu düşündüm de 2 yıl önce çıkmamıştı henüz. Rahat 1070 Ti sığardı o bütçeye.
Örneğin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 6.42 sizin durumunuz özetliyor (umarım uygunsuz içerikten ceza yemem. Yersem de sorun değil)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güzel kazıklamışlar zamanında.
Ben bile hissettim yani.
Gerçekten 7000 lira mı? 3000 falan olması lazım.
Eh be kardeşim 7K'ya RTX sistem toplanırdı o zaman. İşin kötüsü o ekran kartı o zamanlar 500-600 TL'ye bulunabiliyordu.
Ben de onu düşündüm de 2 yıl önce çıkmamıştı henüz. Rahat 1070 Ti sığardı o bütçeye.
Örneğin:

Okurken ben kazıklandım.
Dakika 6.42 sizin durumunuz özetliyor (umarım uygunsuz içerikten ceza yemem. Yersem de sorun değil)
Ve işin kötü tarafı adamlar babamın tanıdığıydı ve ben itopya gibi bir yerden almak istiyorken babam o adamlar tanıdıklar, güzel indirim yaparlar dedi. Evet gerçekten de -3000, -4000TL indirim yaptılar sağolsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı