GTX 1060 6 GB vs. GTX 1650 Super

Ben de anlamadım daha iyi bir kart dediğinden kastını. İkisi de birbirine neredeyse yakın sadece VRAM farkı olan kartlar. 1650S'in tek iyi olduğu tarafı, birkaç oyunda 1060'a 10-20 FPS fark atması. Onun dışında bütün değerleri aynı.
O kadar bile fark yok hocam, zaten bahsettiğimiz o tarz DX12/Vulkan API'siyle çalışan oyunlardaki fark 5-10 FPS'i geçmiyor genelde, kendim aradaki farkı OC ile kapattım mesela, kendi yaptığım testlerle internetteki veriler hemen hemen benzer. Onun dışında stok olarak size katılıyorum zaten, ikisi de benzer birbirine çok benzer, üstüne 1060'taki ekstra 2GB VRAM avantajı da bazı oyunlar için güzel bir nimet bence.

O kadar bile fark yok hocam, zaten bahsettiğimiz o tarz DX12/Vulkan API'siyle çalışan oyunlardaki fark 5-10 FPS'i geçmiyor genelde, kendim aradaki farkı OC ile kapattım mesela, jçkendi yaptığım testlerle internetteki veriler hemen hemen benzer. Onun dışında stok olarak size katılıyorum zaten, ikisi de benzer birbirine çok benzer, üstüne 1060'taki ekstra 2GB VRAM avantajı da bazı oyunlar için güzel bir nimet bence.
1060'ın O.C. performansının iyi olduğundan, 1650S'i bile geçecek şekilde O.C. yapılabilecek durumda olduğundan bahsetmiştim zaten. Arkadaş kendi dediği dışında bir şeyi kabullenmediği için, boşa laf döktüm aslında.

40 - 50 FPS oynuyorum. Twitch yayını açabilirim. Orada görürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10:30'dan itibaren High ayarlarda, videonun sonlarına doğru Ultra ayarlarda oynuyor arkadaş. Üstelik sizin sisteminizden daha iyi bir sistemi var, ona rağmen 25-35 FPS arası alıyor.

Size tek diyebileceğim şey "?" şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10:30'dan itibaren High ayarlarda, videonun sonlarına doğru Ultra ayarlarda oynuyor arkadaş. Üstelik sizin sisteminizden daha iyi bir sistemi var, ona rağmen 25-35 FPS arası alıyor.

Size tek diyebileceğim şey "?" şu an.

Hocam Discord'dan size ekran açabilirim. Bütün ayarları da tek tek gösterebilirim.
Red Dead Redemption 2 Screenshot 2021.06.11 - 16.10.46.43.png

Red Dead Redemption 2 Screenshot 2021.06.11 - 16.14.55.52.png

Neden yalan söyleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
vram için katılabilirim ama onun dışında hiçbir şekilde geriye dönük kart alınmaz 2016 yılında çıkmış bir kartı 2022 de almak ne kadar doğru birde 2 . el fiyatı 1060 ın şuan uçmuş durumda aşırı gereksiz

Yeni konular

Geri
Yukarı