GTX 1060 6 GB vs. GTX 1650 Super

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

Bu iki karttan hangisini almam daha mantıklı olur? Ryzen 3 3300X ile kullanılacak. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

GTX 1060 6 GB > GTX 1650 Super

GTX 1650 Super > GTX 1060 3 GB.

GTX 1060 6 GB tercih etmenizi öneririm. VRAM açısından da geleceğe dönük iyi olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video sizinle aynı fikirde değil hocam. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

R6'da yer yer 20 FPS fark atıyor 1650S.

R6'da yer yer 20 FPS fark atıyor 1650S.
İşlemci farkı var. 3300X işlemciyle beraber, birbirlerine yakın FPS veriyorlar.

Videoda iki sisteminde işlemcileri aynı diye biliyorum. Kaçırdım mı yoksa?
Videodan bahsetmiyorum. Aynı sistemin 3300X ile yapılan testlerinde, birbirlerine yakın FPS veriyorlar. En fazla 10 FPS fark atıyor yer yer 1650S. Onun dışında birbirlerine yakınlar. VRAM açısından da 1650S bir zamandan sonra yetersiz kalacak.

İşlemci farkı var. 3300X işlemciyle beraber, birbirlerine yakın FPS veriyorlar.

İyi bir uyku çekin hocam. Yorulmuş gibisiniz.
Videodan bahsetmiyorum. Aynı sistemin 3300X ile yapılan testlerinde, birbirlerine yakın FPS veriyorlar. En fazla 10 FPS fark atıyor yer yer 1650S. Onun dışında birbirlerine yakınlar. VRAM açısından da 1650S bir zamandan sonra yetersiz kalacak.

Hocam burada karşılaştırılan ekran kartları. İşlemciler değil. :D Her izlediğiniz karşılaştırma videosu gerçekleri yansıtmıyor. Daha güvenilir kanallardan izleyin. :D

Geri
Yukarı