GTX 1060 Düşük GPU Kullanımı

Sorun biraz da sizde olabilir mi? Hiç bir bilgi vermemişsiniz bizden mucize bekliyorsunuz. İşlemciyi bile sonradan yazdınız. Tüm sistemi yazar mısınız? Bu sorun hangi oyunlarda oluyor? Önceden bu tarz konuları açarken sistemi belirtmeyen üyelere ceza veriliyordu, sistem imzasında olsa bile.

Son düzenleme:
Sorun biraz da sizde olabilir mi? Hiç bir bilgi vermemişsiniz bizden mucize bekliyorsunuz. İşlemciyi bile sonradan yazdınız. Tüm sistemi yazar mısınız? Bu sorun hangi oyunlarda oluyor? Önceden bu tarz konuları açarken sistemi belirtmeyen üyelere ceza veriliyordu, sistem imzasında olsa bile.
AMD ryzen 5 1600
MSI gtx 1060 3 gb gaming x
16 gb ram
240 gb m2 ssd
asus b350 anakart
Black desert online ve pubgde bu sorunu yaşıyorum.

@Nado27 dostum oyun içinde ekran kartı bellek kullanımı ne alemde? 2500+ ise ekran kartı belleği az geldiği için oluyor olabilir. Ayarları düşürmeyi dene.
Bir de diğer oyunlarda oluyor mu? Yoksa sadece bu ikisi mi?
başka oyun oynamıyorum zaten genelde
@Nado27 dostum oyun içinde ekran kartı bellek kullanımı ne alemde? 2500+ ise ekran kartı belleği az geldiği için oluyor olabilir. Ayarları düşürmeyi dene.
Bir de diğer oyunlarda oluyor mu? Yoksa sadece bu ikisi mi?
bakayım bi kaç kullanıyor

bu anlık olaraka gpu bi anda %90 dan 40 a filan düşüyor o an fps drop yiyorum zaten sinirimi bozan şey o

Dosya Ekleri

• asdsa.PNG
    asdsa.PNG
    10,9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

bu anlık olaraka gpu bi anda %90 dan 40 a filan düşüyor o an fps drop yiyorum zaten sinirimi bozan şey o
Bu olay olurken diğer parçaların kullanımı nasıl oluyor? RAM, Depolama birimi, işlemci...
V-sync açmayı denediniz mi? Tamam belki FPS 60'a sabitlenir ama takılmalar geçebilir.

Bu olay olurken diğer parçaların kullanımı nasıl oluyor? RAM, Depolama birimi, işlemci...
V-sync açmayı denediniz mi? Tamam belki FPS 60'a sabitlenir ama takılmalar geçebilir.
atacam hocam saat 8 gibi eve geçince
eksik var söyleyin tekrar atayım
Her konunun altına aynı yorumları yapıp puan kasan tipler en sevdiğim :D Yardımın için teşekkür ederim.Bu dedikleriniz zaten her konuda yazıyor keşke başka yöntemler bilip yardımcı olabilseniz.

Dosya Ekleri

• sda.PNG
    sda.PNG
    16,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı