GTX 1060 için yapılan OC FPS arttırmadı

Arkadasım adamın kullandığı kart hakkında, durumu hakkında hiçbir bilgim yok. Fabrika hatasından kartta sorun varsa basına bir sey gelebilir. Normal sartlar altında hiçbir zarar gelmeyeceğine kendisine garantisini verebilirim. Herhangi bir arastırma yaptın mı adam akıllı overclock hakkında, kaç tane karta bilesene overclock yaptın? Yaptığın resmen açık bulayım da hemen saldırayım. İllaha sidik yarısına mı girelim senle onu mu istiyorsun? Ben en azından burada yol gösteriyorum, yardımcı olmaya çalısıyorum, edindiğim deneyimleri aktarmaya çalısıyorum. Gece gece germe insanı.
Kimse adama zorla bunu yap demiyor, ona kalmıs.
Yaptım. Karttan daha önce gelmeyen cızırtılar gelmeye başladı. Sonra da o cızırtı hep kaldı. Ondan bir kaç hafta sonra da bozuldu. Lütfen bi boş yapma abim artık hadi.

@Bariskent bu durumu nasıl çözerim işlemciyi 3.20'den 3.60'a çektiğim zaman BIOS kaydedip çıkıyorum 4, 5 sn sonra BIOS'a geri atıyor voltaj falan mı istiyor ki ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Acaba işlemci mi desteklemiyor overclock acaba.
Bu konuda bilgim yok yanıltmak istemem.İşlemcinize overclock yapılabiliyor.Stok sogutucu ile stabil olur mu o da net degil.Performans ararken sıkıntı cıkmasın sonra :)

Yaptım. Karttan daha önce gelmeyen cızırtılar gelmeye başladı. Sonra da o cızırtı hep kaldı. Ondan bir kaç hafta sonra da bozuldu. Lütfen bi boş yapma abim artık hadi.
Eh ne diyim yazık olmus, piyango sana çıkmıs. Ben su ana kadar yaptığım kartlarda hiçbir sorun olmadı niyeyse ve hepsi de memnun hallerinden. Belki de senin beceriksizliğinizdir kim bilir. :)
Ve bu olay çok uzayacak kendimi de çok gereceğim sana bir seyler anlatacağım diye peki haklısın diyorum ve geçiyorum.

Eh ne diyim yazık olmus, piyango sana çıkmıs. Ben su ana kadar yaptığım kartlarda hiçbir sorun olmadı niyeyse ve hepsi de memnun hallerinden. Belki de senin beceriksizliğinizdir kim bilir. :)
Ve bu olay çok uzayacak kendimi de çok gereceğim sana bir seyler anlatacağım diye peki haklısın diyorum ve geçiyorum.
Aynen knka sen çok prosun bu konuda. Helal aferim sana.

Geri
Yukarı