GTX 1070 Oyunlarda ani FPS düşmesi

a_blackdoor

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda ani FPS düşmesi oluyor. Sistemim güncel. BIOS olsun ekran kartı olsun. Oynadığım oyunlar GTA 5, BF4, CSGO ve LOL. Sorunu ben anlayamadım sizin fikirlerinizi ve bilgilerinizi almak istedim. Şimdiden yardımcı olacak herkese çok teşekkürler.

Sistem:
MSİ 1070
ASUS MAXIMUS RANGER 8
İ7 6700K
CORSAİR 16GB RAM
OCZ TRİON 150 550MB Okuma / 520MB Yazma
HDD SEAGATE BARRACUDA 1TB 64MB 7200RPM
CM HYPER 212 EVO HAVA SOĞUTMA
ASUS 23.6" VP247T 1ms Full HD Gaming Monitör 60HZ

sistem.png
sistem2.png

Çöktüğüne emin olduğun uygulamalardan birini SSD'ye at, orada oynamayı dene bakalım.
Deneyeceğim, ek olarakta temiz bir format atmayı düşünüyorum umarım sorunsuz kurtulurum şu işten

Çöktüğüne emin olduğun uygulamalardan birini SSD'ye at, orada oynamayı dene bakalım.
Bugün oyunu SSD'ye indirdim ve aynı FPS düşüşlerini yaşadım sanırım sorun disklerden kaynaklanmıyor. Oyunda VSYNC kapalı ondan olabilir mi?

Deneyeceğim, ek olarakta temiz bir format atmayı düşünüyorum umarım sorunsuz kurtulurum şu işten

Bugün oyunu SSD'ye indirdim ve aynı FPS düşüşlerini yaşadım sanırım sorun disklerden kaynaklanmıyor. Oyunda VSYNC kapalı ondan olabilir mi?
Oyunu SSD 'ye attım VSYNC 'yi açtım ama hala oyunlarda drop yiyorum, bugün CSGO ve GTA5 'te oldu.

Son düzenleme:

Oyunu SSD 'ye attım VSYNC 'yi açtım ama hala oyunlarda drop yiyorum, bugün CSGO ve GTA5 'te oldu.
Temiz format atmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı