GTX 1080 R5 2600X PC toplandı

Sizinle paylaşmak istedim. Dikkat, müzikle başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

41089620_129351788012790_2167341948984098816_n.jpg

Viewsonic XG2703-GS (2K / 165HZ / G SYNC / AHVA IPS PANEL / 27)
Palit GTX 1080
Ryzen 2600X
Asus TUF X470
Adata D41 2X8 3200 MHz RAM
Corsair X570 kasa + 3 tane SP120 FAN
High Power Element yarı modüler 750 Watt 80+ Bronze PSU
NZXT Kraken X52 SP fanlar takılı
Trust GXT 188 ve 890

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizinle paylaşmak istedim. Dikkat, müzikle başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 330503

Viewsonic XG2703-GS (2K / 165HZ / G SYNC / AHVA IPS PANEL / 27)
Palit GTX 1080
Ryzen 2600X
Asus TUF X470
Adata D41 2X8 3200 MHz RAM
Corsair X570 kasa + 3 tane SP120 FAN
High Power Element yarı modüler 750 Watt 80+ Bronze PSU
NZXT Kraken X52 SP fanlar takılı
Trust GXT 188 ve 890
Sıvı soğutma için herhangi bir aparatı ekstradan aldınız mı? Ben de AMD Ryzen sistemime yakında NZXT sıvı soğutma alacağım bir danışayım dedim.

Sistem çok güzel hayırlı olsun. Ekran kartının arka plakası çok güzel. Ben şahsen Triss'i tercih ederdim ama o ayrı bir konu zaten. :D Geralt ya da Witcher yapsaymışsın bari. Ayrıca nereden ve nasıl yaptırdın çok merak ettim...

Yennefer çok güzel hocam ya. Gerçek hayatta da çıksa ya karşımıza bir Yennefer. Autocad de çizdim. Pleksi lazer kesim yapan bir yere kestirdim hocam. Arkasına şerit led döşedim.

Çok sağlam bir sistem ve ortam oluşturulmuş. Helal olsun gerçekten, bol bol keyfini sürün. Ben de kasaya witcher teması yapacağım. Yaptığım zaman paylaşırım buradan.

Çok teşekkürler hocam, alabilirsem daha geniş bir masa, sandalye, ps4 pro, direksiyon seti ve bir kaç dekoratif eşya almaya çalışacağım. İyi dilekleriniz ve yorumlarınız çok mutlu ediyor gerçekten. Bekliyorum herkesin yaptığı iş, başka birisine bir şey katıyor.

Sıvı soğutma için herhangi bir aparatı ekstradan aldınız mı? Ben de AMD Ryzen sistemime yakında NZXT sıvı soğutma alacağım bir danışayım dedim.

Yeni seri numarasına sahip ürünlerin hepsinden çıkıyor hocam. Eğer çıkmaz ise NZXT'ye mail atıyorsunuz size yolluyor.

Yennefer çok güzel hocam ya. Gerçek hayatta da çıksa ya karşımıza bir Yennefer. Autocad de çizdim. Pleksi lazer kesim yapan bir yere kestirdim hocam. Arkasına şerit led döşedim.

Çok teşekkürler hocam, alabilirsem daha geniş bir masa, sandalye, ps4 pro, direksiyon seti ve bir kaç dekoratif eşya almaya çalışacağım. İyi dilekleriniz ve yorumlarınız çok mutlu ediyor gerçekten. Bekliyorum herkesin yaptığı iş, başka birisine bir şey katıyor.

Yeni seri numarasına sahip ürünlerin hepsinden çıkıyor hocam. Eğer çıkmaz ise NZXT'ye mail atıyorsunuz size yolluyor.
Teşekkür ederim.

Çok harika bir sistem olmuş gerçekten ışıkları, witcher teması falan güzel bol fps'li mavi ekransız günlerde kullanman dileğiyle.

Bir 20 dakikalık BF 1 testi yapar mısın güzel bir bölümde olsun. :)
Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın. Mavi ekransız günlere. :)

Bir 20 dakikalık BF 1 testi yapar mısın güzel bir bölümde olsun. :)
Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın. Mavi ekransız günlere. :)

Hocam 1 mb'dan büyük resim yüklemiyor. Hali hazırda aldığım ss'ler vardı size link atacağım, pm' den buraya atarsam reklam diye çizerler.

PM yetkim yok galiba, anlam veremedim. :D:D

PUBG Ayarlar 1440p

tpp

BF1 Ayarlar 1440p

Multiplayer

Singleplayer

Güle güle kullanın.

Teşekkürler hocam sağolun :)

Vaaay çok güzel olmuş müdür hayır olsun güle güle kullan [emoji4].

Sağolasın dostum çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
@kalplan Hocan hizliresim gibi yerler yasak diye biliyorum. SS alip resim kucultucu siteye yukleyin boyutu kuculur hemen. :)
Bir de linkler ölmüş.
PUBG'de ne kadar dusuk CPU kullanmis hem de 1080 %99 calismasina ragmen. AMD bu sefer yapmis. Hehhehehe. :D Hayirli olsun tekrar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı