GTX 1650S sistemi bu fiyattan satmalı mıyım?

meuzi

Hectopat
Merhabalar.

İşlemci: R5 2600 Anakart: ASUS B450M Dragon Bulk Ekran Kartı: ASUS Tuf Gaming 1650 Super Ram: 2x8 Adata XPG 3000MHZ SSD: Samsung860 QVO 1 TB PSU: Corsair 550w 80+ Kasa: Corsair Spec Delta RGB.

Sistemi 1 hafta 10 gündür ilanlara 9K'dan koydum. 7-7, 5K teklifler geldi ancak vermedim. Az önce birisi 8250 teklifte bulundu. Sizce satmalı mıyım? RX 6600 alıp onun üzerine yeni bir sistem dizmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer elden gelip alacaksa kabul edilebilir. Ama öteki türlü kapora parası da almak lazım.

Kusura bakmayın hocam öyleyse eğer bilmiyordum.

Komple sistem satmak zordur. Parça parça satmak uzun sürer ama fiyat olarak daha iyi sonuçlar alınabilir. Cebinde bir miktar paran varsa tek 1650 Super'i satıp bu sisteme RX 6600'ü yapıştırabilirsin çünkü kötü değil yalnızca işlemci yükseltsen yeterli.

Komple sistem satmak zordur. Parça parça satmak uzun sürer ama fiyat olarak daha iyi sonuçlar alınabilir. Cebinde bir miktar paran varsa tek 1650 Super'i satıp bu sisteme RX 6600'ü yapıştırabilirsin çünkü kötü değil yalnızca işlemci yükseltsen yeterli.
Maalesef hocam şuan öyle bir durumda değilim. Öğrenciyim o yüzden anca yazın çalışıp düzgün para kazanabiliyorum. Ekran kartını şimdiden alıp bir kenara koymayı düşünüyorum.
Ayrıca bütçenizi bilmiyorum fakat 6600 XT almaya çalışsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.
O kadar yapamam muhtemelen hocam. :D
Cevap veremedim kusuruma bakmayın lütfen. İmzadaki sistemden yazdığım için 1 saat ceza yemiştim. :D

Geri
Yukarı