5700 XT'li sistemi mi satmalı mıyım?

Hocam Ekran Kartı ile İşlemci talibi çıkar, ikisi zaten karşılar senin haracını. Diğerlerini 2.el piyasasından biraz daha ucuza pazarlayıp köşeyi dönersin. Bence şuan satma ama stoklar daha çok zaman sonra gelecek 14K'yı görür 2.el piyasası.
Stoklar yaz ortasına kadar gelmezse araba fiyatına RX5700 pazarlarsın. :D
Çokta uğraşmak istemiyorum açıkcası tek tek ama oraları çıkar mı gerçekten ya ? :D

Çokta uğraşmak istemiyorum açıkcası tek tek ama oraları çıkar mı gerçekten ya ? :D
1614007545004.png

Bir daha sistem toplamayı düşünmüyorum. Belki yarısına bir laptop alırım. Daha pahalıya satma şansım var mıdır sizce?

Ekran kartına teklif çok ekran kartını satınca kasanın bir anlamı kalmıyor ama. Kasa + ekran kartına böyle bir teklif bulmuşken satsam mı diyorum? Sistem toplamayı düşünmüyorum laptop alırım belki yarı fiyatına.
Tüm parçaların tek tek fiyatlarına bakın, montaj hizmetini de koyun üstüne, öyle satın.

Ekran kartları şu an bulunmaz hint kumaşı gibi. Ucuza vermeyin sakın.

Tavsiyem 14.000-15.000 civarıdır.

Tüm parçaların tek tek fiyatlarına bakın, montaj hizmetini de koyun üstüne, öyle satın.

Ekran kartları şu an bulunmaz hint kumaşı gibi. Ucuza vermeyin sakın.

Tavsiyem 14.000-15.000 civarıdır.
Hocam yalnız 10-11 fiyat verdiğim kimse kabul etmiyor kartı. O fiyata koyanlar daha düşükten satıyor sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı