5700 XT'li sistemi mi satmalı mıyım?

valkyrie00

Kilopat
Daha fazla  
5700 XT MSI, Ryzen 5 3600, 16 GB RAM, 480 GB SSD'li bir sistem toplamıştım ekim ayında.

Oyun oynamak için toplamıştım sistemi ama iş güç derken pek vakit ayıramıyorum oyunlara, boş yatıyor açıkcası. Fiyatların artmasıyla da denemek için internete ilan verdim ve 12 bin TL teklif geldi. Sizce bu fiyattan sistemi satmalı mıyım? Yoksa daha da artar mı ekran kartı fiyatları?

Hayır tabii. Bu potansiyelde bir sistem toplamanız zor.

Bir daha sistem toplamayı düşünmüyorum. Belki yarısına bir laptop alırım. Daha pahalıya satma şansım var mıdır sizce?

12 bin TL günümüz içi çok az. Bir arkadaş 5700 XT kartını 9000 TL'ye satmıştı. 15 bin TL altını düşünmeyin derim. Ama bir daha sistem toplamanız zor olur. Fiyatlar çok arttı.

Ekran kartına teklif çok ekran kartını satınca kasanın bir anlamı kalmıyor ama. Kasa + ekran kartına böyle bir teklif bulmuşken satsam mı diyorum? Sistem toplamayı düşünmüyorum laptop alırım belki yarı fiyatına.

Bence satabilirsiniz. Stoklar düzeldiğinde de 8000TL gibi bir fiyata aynı sistemi tekrardan toplayabilirsiniz.
Stoklar gelince dayanacağı saniye Doğu Perinçek, tedarikçiler toplu bir şekilde stok yollayamayacak.
Bir daha sistem toplamayı düşünmüyorum. Belki yarısına bir laptop alırım. Daha pahalıya satma şansım var mıdır sizce?

Ekran kartına teklif çok ekran kartını satınca kasanın bir anlamı kalmıyor ama. Kasa + ekran kartına böyle bir teklif bulmuşken satsam mı diyorum? Sistem toplamayı düşünmüyorum laptop alırım belki yarı fiyatına.
Stoklar gelmez hocam uzun süre, teklif bekleyin hatta fırsatçılığın dibine vurun çünkü yakında piyasada RX5700 zor bulunur olabilir. :D

bir daha sistem toplamayı düşünmüyorum. belki yarısına bir laptop alırım. daha pahalıya satma şansım varmıdır sizce ?

Ekran kartına teklif çok ekran kartını satınca kasanın bir anlamı kalmıyor ama. kasa + ekran kartına böyle bir teklif bulmuşken satsam mı diyorum ? Sistem toplamayı düşünmüyorum laptop alırım belki yarı fiyatına.
İçinden ne geliyorsa öyle yap. Yarı fiyatına söylediğin gibi bir laptop al kalanı da senin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı