GTX 1660 Servispoint garanti sorunu

Oguzhanyzc

Decapat
Merhabalar.
Daha öncesinde de konu açmıştım fakat daha uzun bir sure sonra tekrar sorun haline geldi.
MSI GTX 1650 Super ekran kartım vardı fakat kart yandı garantiye yoladık Vatan aracılıgı ile.
Servis point bana 2. el GTX 1660 model kart yolladı enine boyuna araştırdım servisi arayıp sorunu öğrendim.
Bu kart nasıl bana 2. olarak geldi sorunu neydi gibisinden daha onceden BIOS atılmış bir kartmış sadece alım zamanı da benimkinden 1 ay daha yeni.
Tamam dedim kartın testleri de yapılmış 4 5 aydır şu an bende fakat fazla kulanmadım elimde başka kartım oldugundan dolayı.
O kartımı satmak icap edecek şu an bu kartı deniyorum ve kart oyunlara girince drop yiyor 2 oyunda deneyimlerim BF5 ve CS:GO oyunun başlarında özelikle yiyor.
Ve ilerleyen zamanlarda da drop ara ara nadir devam ediyor. RTX 2060 model kartımı takınca aynı ayarlar aynı sistem hiçbir sorun olmuyor.
Daha oncesinde de 1, 2 saate bir saliseligine ekran gidip geliyordu şu an onu tam olarak deneyimleyemedim.
Kartı gerimi yolamalıyım ne yapmalıyım bilemedim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 279e7861-b761-43fd-abd2-72934f4a3b32.jpg
    279e7861-b761-43fd-abd2-72934f4a3b32.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Kart nasıl yandı yani sebep olarak garanti kapsamına mı girdi yoksa kullanıcı hatası falan mı dediler bir de garantisi devam ediyor muydu?
evet hocam garanti kapsamına girdi ve kart değişimi sağlandı 1660 verdiler daha yeniydi 1650 super 8 aylık falan dı yandığında fakat bana 2. el kart verdiler 1660 tüksek model verdik dediler fakat kart da belirtiğim sorunlar oluşuyor
evet hocam garanti kapsamına girdi ve kart değişimi sağlandı 1660 verdiler. daha yeniydi 1650 super 8 aylık falan dı yandığında fakat bana 2. el kart verdiler 1660 tüksek model verdik dediler fakat kart da belirtiğim sorunlar oluşuyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı