GTX 1660 Sistem Her Oyunu Oynatır mı?

Sonuçlar burada. GTX 1660S kesinlikle daha iyi ama arada fiyat farkı var. (Bu arada ben de RX580 kullanıcısıyım.

Sonuçlar burada. GTX 1660S kesinlikle daha iyi ama arada fiyat farkı var. (Bu arada ben de RX580 kullanıcısıyım.
Aralarında 300-400 yakın bir fark var ve bence maddi refah varsa 1660 Super tercih edilmeli

1) Evet her oyunu oynatır. Ben rx570 1600x sistem kullanıyorum ve her oyunu kaldırıyor.
2) 32gb ram aşırı saçma. Onun yerine 16gb ram alıp işlemcini yükseltsen çok daha iyi performans alırdın. Hatta şuan bilgisayarın darboğaz bile yaşıyor olabilir.

Hocam buyur :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya senin düşük anlayışın farklı ya sallıyorsun.

Hocam ekran kartının gücünü öğrenmek için illa sahip olmaya gerek yok, zibilyon tane gtx1660 testi var hocam, onlara bakıp yazmanız daha mantıklı olur.

Adamın sorduğu GTX1660 ekran kartının oynatmayacağı mevcut bir oyun var mı? Adam gücünün yetmeyeceği oyun var mı diye sormuş ve GTX1660 tüm oyunlara gücü yeten bir kart mı bunu sormuş, senin anlattığınla alakası yok.
Hocam bide video çekiyor ordanda fps kaybediyor diye biliyorum

Geri
Yukarı