GTX 1660 Super sistem karşılaştırması

Dostum bak karşında rx460’ı geçtiğimiz Şubat ayında ilk sahibinden ikinci ek almış birisi var. Bence ürün temizse ikinci el alınır
Ben almam. 1. Mi 2. Mi sistem alayım?
Şu devirde iyi araştırma ile olur, ancak tercih meselesi. GTX 1660 Super 2,5 sene işini görür diye tahmin ediyorum 1080p 144hz bir monitörle.
https://www.hepsiburada.com/viewson...ync-fhd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000F4VYS

GTX 1660 Super'in için uygun.
Galax NVIDIA GeForce RTX 2060 Plus EX 26NRL7MPX2BY 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Eğer bütçeyi zorlayabilirim dersen buda uygun sıfır RTX 2060 hiç olmaz ise DLSS teklonojisini kullanırsın.
Maalesef zorlayamam

Dostum bak karşında rx460’ı geçtiğimiz Şubat ayında ilk sahibinden ikinci ek almış birisi var. Bence ürün temizse ikinci el alınır
Hocam alınır da arkadaşa hak veriyorum 2.elde sorun çıkabilir ama almadan önce, Furmark ve oyun testleri yapmasındada fayda var.
2.sistemi alabilirsiniz hayırlı olsun. İncelemelerinizi bekliyoruz hocam 👍

1 alınıp ikinci ile aradaki fiyat farkına az daha ekleyip sıfır 2060 alınabilir. Ama her şeye rağmen 1 gayet iyi
Tamam.
Hocam alınır da arkadaşa hak veriyorum 2.elde sorun çıkabilir ama almadan önce, Furmark ve oyun testleri yapmasındada fayda var.
2.sistemi alabilirsiniz hayırlı olsun. İncelemelerinizi bekliyoruz hocam 👍
Peki benim seçtigim 1. Deki ekran kartında
Rtx ve dlss varmı?

Tamam.

Peki benim seçtigim 1. Deki ekran kartında
Rtx ve dlss varmı?
Dediğimiz de o hocam GTX serisinde DLSS yok ancak VRAM 6GB olduğu için RTX var ancak işe yaramıyor. Zorlayabilirseniz 2060'a vereceğiniz paraya acımayın. Ben egpu olarak 1660 super kullandım RTX açtığımda fps bariz şekilde düşmüştü.

Geri
Yukarı