GTX 590 Battlefield 4 nedensiz yere kasma

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Battlefield 4 oynarken fps 40-60 larda olmasına rağmen fareyi sağa sola çevirirken kasmalar oluyor. Vsync'yi açtım bu sefer fps 30 lara düştü daha da kamaya başladı. Aynı olay bioshock infiniti'de de başıma gelmişti, nvidia denetim masasından birkaç ayar yapmıştım düzelmişti. (ne yatığımı hatırlamıyorum) Bu kasmanın olmaması için ne yapmam lazım. (ekran kartım: nvidia gtx 590)

Dostum aynı şey belli bir süre sonra bende de oluyor ancak masa üstünde açık bir program var ise yapıyor , sende de varsa açık herhangi bir şey hepsini kapat. Her şeyi kapatınca anında düzeliyor.

Bende de aynı sorun var. Laptop kullanıyorum. 7690m xt ekran kartı var. Low'da 35 fps almama rağmen mouse sağa sola çevirirken takılarak dönüyor.

35 fps zaten akıcılık için yeterli değil. Kasmalar olması normal.

Yeterli değil mi? Yanlış bilgi vermeyin lütfen. Bir FPS oyunu için 25 FPS akıcı olması için yeterli gelir. 35 FPS de kasmalar olması normal değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı