GTX 590 Battlefield 4 nedensiz yere kasma

Fps oyunlarında 30 fps hiçte akıcı bir görüntü elde etmeye yetmiyor. Profesyonel fps oyuncusu olarak bunu bilir bunu söylerim.

- - - Güncellendi - - -

Evet değil.

Sinema filmleri bile genelde 24 fps olarak oynatılır. Kaldı ki ben ve benim gibi düşünen bir çok kişi +30 fps' nin yeterince akıcı olduğu konusunda hem fikir. İnsan gözü 200 fps olsa bile aradaki farkı ayırt edemez.

HD 7690M XT bende de var, hangi sürücüler yüklü?

1 ay önce format attım ve en son sürücüleri yukledi otomatik. Şuan pc başında degilim ama 13.xx sürümü hangisi hatırlayamadım.

Sinema filmleri bile genelde 24 fps olarak oynatılır. Kaldı ki ben ve benim gibi düşünen bir çok kişi +30 fps' nin yeterince akıcı olduğu konusunda hem fikir. İnsan gözü 200 fps olsa bile aradaki farkı ayırt edemez.
Evet insan gözü 60 fps den sonrasını ayırt edemiyor zaten. Ama öyle düşünecek olursak 200 300 hz televizyonlar neden var? Benim tecrübelerime göre 30 fps akıcı değil. Herkes kendi bildiğini yapabilir. Ben 50-60 fps den düşük aldığım hiç bir oyunu bugüne kadar oynamadım. Oynamamda.

Evet insan gözü 60 fps den sonrasını ayırt edemiyor zaten. Ama öyle düşünecek olursak 200 300 hz televizyonlar neden var? Benim tecrübelerime göre 30 fps akıcı değil. Herkes kendi bildiğini yapabilir. Ben 50-60 fps den düşük aldığım hiç bir oyunu bugüne kadar oynamadım. Oynamamda.

300 hz tv var peki 300 hz film var mı?
İlla 50-60 fps demek ego tatminidir. Fps oyunları varolduğundan beri oynarım benim görüşüm budur.

Oyunda düz yolda koşarken 35FPS alıyorsanız biraz düşük kalabilir. Sonuçta bazen karamboller oluşuyor ve bu sırada fps bi anda 15-20'ye düşerse ölen taraf olabilirsiniz. Ama aksiyonun normal seviyede olduğu anlarda 35FPS alınıyorsa bence iyidir. Şuanda oc yapılmış GT9600 ekran kartı lowda Battlefield 3 oynuyorum monitörde eski olduğu için çözünürlük düşük 40 FPS alıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı