GTX 780Ti Performans Düşüşlüğü Oluyor

KronosGate

Hectopat
Daha fazla  
Beyler, ekran kartı GTX 770'e döndü! Acil yardım edin. O kadar para verdim performansı almak hakkım. AC 4 Ultra 1080 p 60 fps üstü gitmiyor önceden 90 FPS'di video çekerken 30'a düşüyor acil yardım.

@Recep Baltaş, @Ali Güngör, @Silinen üye Hocam artık şu problemi çözelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasandaki kablo yönetimini düzenle, kasa ve ekran kartı fanlarını temizle, BIOS güncelle, ekran kartının sürücüsünü en son sürüm kullan. Masaüstünde sağ tıkla Nvidia denetim masasından performans-kalite ayarlarını "yüksek performans"a çek.

Kasandaki kablo yönetimini düzenle, kasa ve ekran kartı fanlarını temizle, BIOS güncelle, ekran kartının sürücüsünü en son sürüm kullan. Masaüstünde sağ tıkla Nvidia denetim masasından performans-kalite ayarlarını "yüksek performans"a çek.
Bios nasıl güncelleyeceğim ? Yüksek performans'a nasıl çekebilirim, öyle bir seçenek yok. Ekran kartı son sürüm.

Video çekmek için ne kullanıyorsun? FRAPS gibi uygulamalar bazen performansı düşürebiliyor. Sürücünün sürüm numarasını paylaşır mısın bir de.
Fraps kullanıyorum, fakat frapsla video çekmeden 80 fps alıyodum çekmeden 60 oldu. Sürücünün sürüm numarası : 9.18.13.3788
VSync açık mı?
Hayır hocam.

41.png
C diski
42.png
F Diski

2'sindede nvidia corporation var nedeni nedir ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı