GTX 970 Galax HOF vs MSI vs Asus Strix

Ben Zotac tercih ederim. Nedeni ise O.C performansı tavan yapmış GTX 980'nin hızına gelecek neredeyse. Ayrıca gayet kaliteli bileşenleri var. Faz sayısı yüksek ısı dağılımı vs.
Ama illaki 4 markadansa HOF alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Gigabyte Windforce
  • Msi
  • Evga
Ben bu şekil de yapardım tercihlerimi. Açıklama yapmaya gerek yok önceki yorumlar da yeteri kadar yapılmış zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son yapılan yorumlara baktığımda Evga FTW yada Galax Hof arasında fikir ayrılığı sözkonusu her ikiside benzer güçte olsada Evga FTW daha çok bilinen üretilen bir modeldir. Galax Hof ise belli sayılarda daha özenle üretilir. Galax Hof'a talep Evga FTW kadar fazla değildir. Dolayısıyla bu iki kart arasında overclock edildiğinde ortaya çıkacak performans farkına etki edecek faktörler olan yüksek PCB kalitesi, yüksek Asic değerini tutturma şansı bence Hof'ta daha fazladır.

Son yapılan yorumlara baktığımda Evga FTW yada Galax Hof arasında fikir ayrılığı sözkonusu her ikiside benzer güçte olsada Evga FTW daha çok bilinen üretilen bir modeldir. Galax Hof ise belli sayılarda daha özenle üretilir. Galax Hof'a talep Evga FTW kadar fazla değildir. Dolayısıyla bu iki kart arasında overclock edildiğinde ortaya çıkacak performans farkına etki edecek faktörler olan yüksek PCB kalitesi, yüksek Asic değerini tutturma şansı bence Hof'ta daha fazladır.

HOF'ta iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı