GTX 970 Sistem Hackintosh Kurulum Sorunu

kemalicecek

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, @montezuma 'nın, OS X El Capitan RAW 10.11.4 Güncel Kurulum İmajı linkinde verdiği masaüstü imajını, Win32 Disk Imager ile bir diske yazdırıp, TransMac ile Nvidia'a ait olan sürücüleri silip, BIOS ayarlarını sıfırlayıp, bulabildiğim BIOS ayarlarını yapıp, yeniden başlatarak boot ekranına geliyorum. Boot Mac OS X from OS X Base System diye bir seçenek çıkıyor, Install from USB gibi bir şey beklerdim ama gelmedi. Bu seçeneğe tıkladığımda, boot başlıyor, arada bi iki "error" yada "failed" yazısı gördüm ama detay okuyamadım. Yazılar hızlıca geçtikten sonra, bilgisayar yeniden başlıyor, aynı boot menüsüne geri dönüyorum ve hiçbir değişiklik olmuyor.
Sistemim: Msi Z170a M5, 6600k, Evga GTX 970.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
...TransMac ile Nvidia'a ait olan sürücüleri silip..
Neden siliyorsun? Masaüstü sistem kurulumunda NVIDIA silmene gerek yok. Laptop cihazlar için gerekli bu. Kaldı ki zaten bizim hali hazırda silinmiş imajımız da var.
Bu seçeneğe tıkladığımda, boot başlıyor, arada bi iki "error" yada "failed" yazısı gördüm ama detay okuyamadım.
Hata aldığın yerin resmini çekip paylaş.
Şu rehberi incele:
10.11.X Skylake Kurulumda Temel Ayarlar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı