GTX 970 Toplama bilgisayar için öneriler

160 tl daha ver amazondan evganın şu modelini al http://www.amazon.com/gp/product/B0...rue&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER uluslararası garnatiside var.
Sistemi Malatya Vatan'dan toplayacağız. İnternetten alışveriş bana göre değil.

HDD Değişebilir Blue yerine Black olanı ile değiştirebilirsiniz.
Alacağımız hdd aslında Seagate Barracuda 1 tb ama o menü de eklenemediği için fiyat yakın olduğundan WD yazdım.

Sistemin çok güzelmiş inşallah bende toplayabilirim biriktirmeye çalışcam asgari ücret artarsa daha kolay toplarım 970 in vram sorunu varmış oyunları etkiliyor mu ?

Kardeşim DSR teknolojisi ile sadece %2 performans kaybı ile 1080p monitörde 4k oynarsın.

Dosya Ekleri

• sistem 123.PNG
    sistem 123.PNG
    48,9 KB · Görüntüleme: 222
Evet bende GTX970 kullanıyorum. 1080p için daha fazlası israf bence. GTA V de test ettim kartı. MSAA 2X TXAA açık FXAA açık herşey ultra reflection MSAA kapalı çim kalitesi very high Long Shadows açık şu gökyüzü ile alakalı advenced graphics açık 60 FPS sabit oynuyorum.

Evet bende GTX970 kullanıyorum. 1080p için daha fazlası israf bence. GTA V de test ettim kartı. MSAA 2X TXAA açık FXAA açık herşey ultra reflection MSAA kapalı çim kalitesi very high Long Shadows açık şu gökyüzü ile alakalı advenced graphics açık 60 FPS sabit oynuyorum.
Eski sistemimdeki kartım Sapphire 5750 idi. 19 inch monitör kullanıyodum. Yeni sistemi toplayıp full hd monitörde oynayınca aradaki fark görmeden anlatılmaz.

Eki Görüntüle 109537 Arkadaşlar yetkilerim kısıtlandığından 3-4 gündür cevap yazamadım. Kusuruma bakmayın. Monitörden kısıp işlemci ve ekran kartını biraz daha yükselttim. Konumuz güncel. Size danışmak istediğim Corsair kasadaki 650 watt'lık güç kaynağı bu sistem için yeterli mi?

Evet Malatya'lıyım.

Evet yeterliymiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı