GTX 970 vs R9 390

@Serkan Doğan Haklısınız, en baştan AMD NVIDIA' dan daha az ısınıyor diyen bir kişiyle diyaloğa girmemeliydim. FPS olarak öndedir ona katılıyorum. Ama söylediğiniz sadece buna katılıyorum. Çünkü çok boş konuşuyorsunuz.
@Serkan Doğan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video 1 dakikalık. Sıcaklık 72 derece. Az tartışmaya girerken bir araştırma yapmayı öğren.
Sana laf anlatmaktansa susmayı yeğleyeceğim bu saatten sonra. Görünen köy kılavuz istemez. Sen ilk önce her 2 kartta da hangi ayarlarda olduğuna sonra da videoların nsaıl çekildiğine bir kafa yor. Çünkü anlaman biraz zor oluyor. Benim yazılarımı bir kere daha oku anlarsın o zaman BELKİ. Ben AMD Nvidia dan az ısınıyor demedim. Her 2 firmanın da bir birine göre daha fazla ısınan kartları mevcut. Biz burada R9 390 ile GTX 970 i karşılaştırıyoruz. Ve R9 390 Aynı koşullarda ve aynı markanın çözümlerinde R9 390 hem daha performanslı hem de daha az ısınan bir kart. @alfonyonzo55

@Serkan Doğan Laf anlamayan sensin. NVIDIA kartlar daha soğuk çalışıyor diyen bir kişi dikkate almam çok yanlış demişsin. Öyle bir konuma gelmişsin ki bu söz'ün ne anlama vardığını bilmiyorsun. Dediğine göre AMD daha serin çalışıyor. Ben zaten en baştan beri R9 390 daha performanslı, ama daha çok güç tüketir, ve ısınır dedim. Bunu anlamaktan aciz bir insansın sen. GTA 5 gibi bir oyun da GPU 68 dereceye gelmiş. Bu çok mu anormal? Ne içtin çözemedim daha. NVIDIA kötülemekten başka bir şey yapmıyorsun.

Alıcı olan arkadaşa GTX 970 tavsiye ederim R9 390 alsanda zaten 4k oynayamazsın ki GTX 980 dahi zorlanan bi kart R9 390 8 gb evet güzel ama bunu nerde kullanıcaksın 4k'da zaten düzgün performans alamıycaksın burda bence en önemli olan sürücü desteği yoksa başa baş kartlar bende GTX 970 kullanıyorum oc yaptınmı zaten GTX 980. AMD f/p olduğu için türküyede fanboyu çok aldırma kardeşim İntel Nvidia 3.5 gb sorunu dahi olsa 3 4 sene sonra bu kartıda değiştircek AMD 390'nıda 8 gb sadece abartı kısmı ha ben sli yaparım dersen karar senin. Bu arada bi arkadaş gelicek oyunları 4k oynamaktan bahsetmiş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
30 fps hatta bazen altını dahi görmüş ha ne kadar doğru ne kadar yanlış ama bundan ötesi yok bu kartlar için sli haricinde 4k hayal boş boş konuşmasın kimse.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı