GTX 980 Tİ Marka önerisi

Önerilerinizi araştıracağım.

Gigabyte ve Zotac ekran kartında ne kadar güvenilir bilmiyorum. En iyi markalar Asus, MSI, Evga almak varken bu markalara yönlenmek ne kadar doğru? Yanıldığım yer varsa düzeltin.

Önerizi değerlendiricem. MSI markasından çok memnunum MSI'nın sıvı soğutması bulamamıştım.
Büyük ihtimal bu kartı alacağım.

Türkçe arayüz nedeni ile MSI tercih edeceğim sanırım. Global garanti en önemlisi.

Araştırıcam hepsini geri dönüş yapacağım.

"Ahaha." :) Düzeltim sizin demek istediğinizi birazcık. En iyi Marka ürünlerin en ucuzunu almakta sakınca yok. Ama Performans açısından böyle.

Benim bakış alış aldıktan sonraki destek garanti. Mesela MSI telefon uygulamarı, TR arayüz, güncelletirmeleri, sessiz çalışması, kolay arayüz gibi şeyler önemli.

---------------------------------------
Bilgi paylaşımı için teşekkürler. Tüm ürünleri inceledikten sonra dönüş yapacağım. Çok yararlı olsun.
MSI markasına sempatimden dolayı MSI Seahawk düşünüyorum.

Emin olmak için soruyorum. MSI yada Evga sıvı soğutmalı ekran kartı aldığımda sıvı soğutucuları yanında bitişik olarak geliyor değil mi? Yoksa ben kendim sıvı soğutma mı bağlıyorum?

MSI SeaHawk 1.139 dolar.
Evga Hybird 689 dolar.

MSI'nın normal sıvı soğutması kartı 650 dolar civarı. Sıvı soğutma ekleyip 2 kat fiyat yapmış saçmalık.
Custom alırım daha iyi.

Evga Hybird 689 dolar daha mantıklı. :) Performans açısında düşünceleriniz nelerdir?
Kesinlikle evga almalısın, farka asla değmez. Bu farkı titan x e verirsin.

Arada öyle bir fark yok arkadaşlar... Diğer mesajları da okuyun. 1139 dolara satan firma MSI değil. Spot mağazalar satıyor, Amazon Amerika şubesinin elinde Seahawk kalmadığı için böyle bir şey var. Aralarında sadece 10 dolar fark var, Seahawk 10 dolar daha pahalı. Ve performans olarak EVGA'nın ürününden daha üstün, dileyen daha detaylı araştırabilir.

Euro değil Pound. Daha da pahalı Euro'dan. EVGA'ya kötü demiyorum tabiki, tercih size kalmış ben elimden gelen yardımı yapmaya çalıştım. :) Seahawk hakkında başka sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

EVGA GTX 980 Ti HYBRID, MSI GTX 980 Ti SEA HAWK, ASUS GTX 980 Ti STRIX. 980 Ti marka seçiminde zirvede bu marka ve modeller var. Sana tavsiyem Amazon'dan EVGA 980 Ti HYBRID al. Hem daha ucuza almış olursun hemde EVGA global garanti veriyor. Sıkıntı yaşamazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0,6 FPS için 10 derece daha sıcak çalışmasını ve global garantili olmamasını tercih etmezdim. Tekrar söylüyorum, GTX 980Ti Hybrid, şüphe bile duymayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı