GTX 980Ti Marka Seçimi

Yoktur. Hatta EVGA daha iyi bir seçim olacaktır.
PEKİ EVGA 980Tİ Yİ AMAZONDAN almayı önerirmisiniz

Takabilirsiniz. Saat hızları kartın versiyonu ile ilgili EVGA' nın bir başka versiyonunun saat hızları Asus' unkinden fazla olabilir. Kaldı ki bu saat hızlarını kendiniz O.C yaparak da arttırabilirsiniz. Saat hızlarından ziyade marka ve fiyata bakın. EVGA Nvidia için daha iyi bir seçim olacaktır ve daha ucuzdur. Zaten performans farkı 3-4 Fps' den fazla olmaz
peki kardeş evga 980ti yi amazondan almayı önerir misin?

Evga>Gainward>Galax>MSI>Asus>Zotac>Leadtek>Palit>Manli

Ekran kartı performansı buna yakın değerler.

Gigabyte unutmuşsun. Ayrıca o sıralamaya asla katılmıyorum. Benim sıralamam bu şekilde Evga>Gigabyte>Msi>Asus>Galax>Zotac. Palit, Leadtek ve Manli ülkede satılmadığı için değerlendirmedim.

Gigabyte unutmuşsun. Ayrıca o sıralamaya asla katılmıyorum. Benim sıralamam bu şekilde Evga>Gigabyte>Msi>Asus>Galax>Zotac. Palit, Leadtek ve Manli ülkede satılmadığı için değerlendirmedim.
kardeş şimdi ben bir tane 980ti almayı düşünüyorum. oyunlar benim uğraş alanıma girmiyor hatta oyun oynamaktan nefret ediyorum desem yalan olmaz. Benim uğraş alanım After Effects, premiere, photoshop, cinema 4D gibi programlardır. amacıma uygun tavsiye edebileceğin bir marka var mı?

kardeş şimdi ben bir tane 980ti almayı düşünüyorum. oyunlar benim uğraş alanıma girmiyor hatta oyun oynamaktan nefret ediyorum desem yalan olmaz. Benim uğraş alanım After Effects, premiere, photoshop, cinema 4D gibi programlardır. amacıma uygun tavsiye edebileceğin bir marka var mı?

Dostum bunu baştan söyleseydin ya :)
Oyun hakkında ki düşüncen madem bu o zaman oyun için değil de üst düzey modelleme işleri için daha çok Quadro kartlar kullanılıyor. Buna bakabilirsin PNY Quadro K4200 4 GB 256Bit GDDR5 16X.
Ama bence bu kadar para harcamaya gerek yok GTX 970 de işini görür fakat arada ki performans farkı bahsettiğin işlemler açısından büyük olur tahminimce.

Oyun hakkında ki düşüncen madem bu o zaman oyun için değil de üst düzey modelleme işleri için daha çok Quadro kartlar kullanılıyor. Buna bakabilirsin PNY Quadro K4200 4 GB 256Bit GDDR5 16X.
Ama bence bu kadar para harcamaya gerek yok GTX 970 de işini görür fakat arada ki performans farkı bahsettiğin işlemler açısından büyük olur tahminimce.
kardeşim tavsiyen için teşekkür ederim. Quadro ürünlerini incelemeye başlayacam.

KARDEŞ GTX İLE QUADRO KARŞILAŞTIRMASI

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SANKİ GTX DAHA İYİ SONUÇ VERİYOR. (kardeşim ben 3d modellemeden ziyade videodada izlemiş olduğun premiere, after effects için alacam) fikrini duymak isterim.

Kısa film çekimlerinde kurgu işlemlerinde hızımın yavaşlamasına neden olmayacak bir ekran kartı, 3D max falan kullanmıyorum. 4D cinema bazen kullanıyorum ada intro lar için yana 4D cinema ile fazla işim yok. Ençok işim after effects, premiere de.

kardeş birde senin dediğin gibi modellemede QUADRO daha etkin.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim tavsiyen için teşekkür ederim. Quadro ürünlerini incelemeye başlayacam.

KARDEŞ GTX İLE QUADRO KARŞILAŞTIRMASI

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SANKİ GTX DAHA İYİ SONUÇ VERİYOR. (kardeşim ben 3d modellemeden ziyade videodada izlemiş olduğun premiere, after effects için alacam) fikrini duymak isterim.

Kısa film çekimlerinde kurgu işlemlerinde hızımın yavaşlamasına neden olmayacak bir ekran kartı, 3D max falan kullanmıyorum. 4D cinema bazen kullanıyorum ada intro lar için yana 4D cinema ile fazla işim yok. Ençok işim after effects, premiere de.

kardeş birde senin dediğin gibi modellemede QUADRO daha etkin.

Dostum ben valla şu Render işlerinden bir türlü anlamıyorum :) sadece Render olayında Quadro daha iyi diye onu tavsiye ettim. Sen modelleme yapmıyor musun neticede? Eğer modelleme yapmıyorsan Quadro alma o zaman ama şunu da belirtmek isterim ki baktığın inceleme GTX 770 ile K4000 arasında yapılmış. Bunlar eski mimari olduğu için senin bakman gereken kart karşılaştırması PNY Quadro 4200 ile GTX 980 (fiyat olarak dengi 980 Ti'dır) arasında olmalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı