GTX 980Ti Marka Tavsiyesi

Asus 980ti matrix mi? Evga kingpin 980ti mi?

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .
@Because Im Batman arkadaşın dediği gibi bir kaç ay sonra Nvidia Pascal mimariye geçiş yapacak. Yani bence bekleyebilirsiniz yeni mimari çok güçlü geliyor :)
Almakta kararlıysanız EVGA veya GALAX HOF. Evga benim gönlümde taht kurmuş bir marka ürünleriyle ve mühendislik harikası. GALAX HOF çok bilinmesede Overclock için üretilmiş bir kart. Eğer daha fazla performans için hız aşırtıyım diyorsanız GALAX HOF iyi bir tercih. EVGA'da da hız aşırtabilirsiniz fakat hız aşırtmak için üretilen bir ekran kartına göre daha az hız aşırtabilirsiniz EVGA'da. Açıkcası ben OC yapmak için uğraşmam derseniz ve ekran kartının normal hızlarıyla en iyi performansı almak istiyorsanız EVGA, OC ile daha fazla performans almak istiyorsanız GALAX HOF. Bence GTX 980Ti için hız aşırtmaya gerek yok zaten en iyi ekran kartı. Ben tercih etseydin EVGA daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Arkadaşlar vermiş olduğunuz cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

@1Game1Gamer hocam Pascal mimariye kısa bir göz attım. Yapılan yorumlara göre büyük yenilikler bekleniyor anladığım kadarıyla. Beklemek mantıklı olabilir.

Arkadaşlar vermiş olduğunuz cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

@1Game1Gamer hocam Pascal mimariye kısa bir göz attım. Yapılan yorumlara göre büyük yenilikler bekleniyor anladığım kadarıyla. Beklemek mantıklı olabilir.
Beklemeni öneririm. GDDR5'den daha yeni çıkacak olan GDDR5X gelecek. Paranda 980ti'nın çok üstünde Pascal bir ekran kartına yeter diye düşünüyorum ve ondan dolayı bence bekle :) Ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi yok fakat Mayıs ayında çıkmasını bekliyorum ben.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı