GTX Titan X Sistem Toplama

Hayali olması muhtemel ama yinede cevap verelim, Titan X yerine GTX 980 Tİ almak daha mantıklı ve oyun oynamak için İ7 5960X almak biraz sıradışı.

arkadaşlar ben doğuştan yürüme engelliyim ve günümün çoğu evde geçiyor özellikle kış aylarında şunu itiraf edeyim bilgisayar parçalarından fazla anlamam ve bu sistemi toplarken en son çıkmış parçaları toplayıp yazdım buraya bildiğim kadarı ile ve altını çizmek istiyorum kesinlikle hayali değil ben parçaları buradan almıyacağım babam Almanya'da oradan getirteceğim işlemci ve anakart abartılı geldi banada oyun bilgisayarı için sizden bu konuda yardım istiyorum ve birde güzel kasa önerisi, ekran kartı konusuna gelince yurt dışından getirteceğim için sıkıntı değil titan x, 980 ti lerde sorun olduğunu falan duydum o yüzden titan x konusunda ısrarlıyım lütfen arkadaşlar bana yardımcı olun forumda yeniyim bir an önce sistemi oluşturup babama vereceğim listeyi ve yavaş yavaş parçaları almaya başlayacağım, şimdiden bana yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Render Sistemleri
AnakartASUS X99-DELUXE/U3.1
İşlemciIntel Core i7-5960X
Ekran KartıASUS GTX 980 Ti STRIX
Ortak Bileşenler
Bellek32GB HyperX Predator Quad Kit 3000 MHz CL 15
DepolamaWD 3.5″ 4TB Caviar Black 7200 RPM
SSDSamsung 256 GB 850 PRO
KasaCooler Master HAF X 942
Güç KaynağıCooler Master G750M
SoğutmaCooler Master Nepton 240M
MonitörASUS 27” PA279Q
Fiyat (KDV Dahil)15267 TL
[TBODY] [/TBODY]

İmzamdaki sistemi toplarsan pişman olmayacağının garantisi verebilirim, ben de geçen cuma günü bu sistemi topladım. Hem render hem de 4K ultra oyun performansı açısından oldukça memnunum.

Kasa 14-15 bin TL civarı, çevre birimleri ve işletim sistemi ile birlikte 18 bin TL. Bu fiyatın içinde UPS, 5+1 ses sistemi gibi ekstra şeyler de var. Tabi sen kasa, güç kaynağı, RAM, anakart gibi bileşenlerden kısarsan SLI GTX980 Ti kasayı 10-11 bin TL civarına çekebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı