GTX750 nasıl yükseltilmeli?

Yneyo

Centipat
Herkese merhaba, zamanında Turbox alıp pişman olmuş biriyim ve sistemi güçlendirmek istiyorum. Zaten sonrasında GTX750 ekran kartı almıştım. Tek oynadığım oyun Fortnite. Sizce hangi parçaları almalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20240515_005708_648.jpg
    IMG_20240515_005708_648.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 41
Sistemi satıp güncel bir platforma geçmek en doğrusu, 10 yılın üzerinde bir işlemci RTX 4090'da alıp taksanız o işlemcinin kapasitesi belli hocam, ufak darboğaz ile RX 470 gibi kartlar alınabilir üzeri alınmaz ki onda da sistemdeki PSU yetersiz kalır.

Sistemi satıp güncel bir platforma geçmek en doğrusu, 10 yılın üzerinde bir işlemci RTX 4090'da alıp taksanız o işlemcinin kapasitesi belli hocam, ufak darboğaz ile RX 470 gibi kartlar alınabilir üzeri alınmaz ki onda da sistemdeki PSU yetersiz kalır.

Aslında amacım yeni bir işlemci anakart ve RAM almaktı ama admin konu başlığını değiştirmiş ekran kartı aynı kalacak.

Katılıyorum yeni sistemi geçmek en iyi tercih olur. Bir parçayı değiştirsen diğeri darboğaz yapacak. Hadi bir şekilde hepsini ayarlayıp bir tık üstü bir sistem yaptın birkaç yıl sonra o da yetmeyecek başa saracaksın.

Katılıyorum yeni sistemi geçmek en iyi tercih olur. Bir parçayı değiştirsen diğeri darboğaz yapacak. Hadi bir şekilde hepsini ayarlayıp bir tık üstü bir sistem yaptın birkaç yıl sonra o da yetmeyecek başa saracaksın.

Bu sene 10. sınıfa geçeceğim ve babam hiçbir türlü oyun oynamami istemiyor sadece yaz tatillerinde Fortnite oynuyorum o yüzden kendi paramla biraz da olsa yükseltmek istiyorum.

Merhaba bütçeniz varsa yeni sistem en mantıklısı olacaktır. Bütçem yok ucuz ekran kartı lazım diyorsanız sahibinden üzerinden RX 560 veya 1050 Ti bakabilirsiniz. 1300-1400 TL civarlarında fiyatları hem de 4 GB.

Merhaba bütçeniz varsa yeni sistem en mantıklısı olacaktır. Bütçem yok ucuz ekran kartı lazım diyorsanız sahibinden üzerinden RX 560 veya 1050 Ti bakabilirsiniz. 1300-1400 TL civarlarında fiyatları hem de 4 GB.

Merhaba aslında işlemci RAM anakart düşünüyorum admin başlığı değiştirmiş.

Anladım, çok detaylı konuşamayacağım ama Amd den uzak dur diyorum sana özellikle ekran kartında rx 500 serisinden. Bilgisayar bileşenleriyle uyumlu çalışmıyor ve yazılım sürekli hata veriyor. Bıkarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı