Gülücük atarak karşıdaki kişiyle dalga geçen üyeler

• Konuyu başlatan BERWAR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden hayatınızda bu tarz durumlara takılacak kadar değersiz vaktiniz var mı yahu? Takılma arkadaş, ne atmış ne bitmiş, sen yazıyorsun, o da hakaret etmemiş bir şey yapmamış emoji atmış, çok rahatsız oluyorsan zaten forumlarda takılman yanlış kendi açından.

Heh. Tam da aklımdan o geçiyordu. Mesela benim birçok mesajıma, ''kaspersky tecavüzcüsü'' diye biri süretli pancar surat ekliyordu. Ne yapalım yani? Ölelim mi? :)
"kaspersky tecavüzcüsü" kısmı komik geldiği için gülücük attım ama umarım rahatsız olmamıştır kimse. Eğer rahatsız olan varsa Allah benim belamı versin, yaşamayı haketmiyorum.

Ben pek umursamıyorum bunu. Gülücükleri yani. Ya da pancar suratları. :) Öyle yazdım çünkü, mesajlarıma tecavüz eder gibi ''kızgın pancar surat'' ekleyip duruyordu malum sanal sermaye. :)
@Silinen üye

Karşı tarafın düşüncesinde olmayınca, zıt bir fikirde olunca bu emoji atılıyor, fark ediyorum. Gerçekten iyi niyetli atanlar çok açık belli oluyor, kötü niyetli atanlar da belli oluyor, kimsenin karşısında çocuk yok. Her şey anlaşılıyor yani.

Yöneticisinden tut üyesine kadar yapıyor bunu. Site yöneticileri yapıyorsa, üye de yapar. Yani yapacak bir şey yok.
Biraz alakasız olacak ama çocuk ayrımı konusunda attığım gülme emojisi için özür dilerim. Düşüncem doğru veya yanlış bunu yapmak hoş değil.

Tamam burayı ağlama duvarı yapalım. Kim kime kızıp, kahkaha atacaksa gelip buraya yazsın, ben şu kişinin şu mesajına çok güldüm ya da çok sinirlendim desin içini buraya boşaltsın. 😀 Böylece asıl konular bozulmamış olur. :)
Aha bak bi tane daha çıktı pancar?
@Porcelain

Siz sorunlu insanlarsınız. Gülücüğü küçük düşürme/sinirlendirme amaçlı kullanılan bir şey sanıyorsunuz. Önce gidin insanların neden gülebileceklerini öğrenin.
Sorunlu insan varsa o da sensin. Gülücük her mesaja atılmaz. Dalga geçmek için gülücük atıyorsunuz utanmadan diyorsunuz gülücük atmakta ne var. Küçük düşürme olarak kullaniyorsunuz, bilgi amaçlı yazilan bir mesaja gülücük atıyorsanız bunun tek nedeni saygısızlıktır, dalga geçmektir. Sizin gibilerin ergen hareketleri sayesinde Technopat'in kalite seviyesi düşüyor.
durumlarda metnin altına ilgili kişiyi etiketleyerek neden gülücük attığı sorgulanabilir.
Bu dediğini yaptim karşılık yerine gülücük atarak cevap verdiler.
durumlarda metnin altına ilgili kişiyi etiketleyerek neden gülücük attığı sorgulanabilir.
Bu dediğini yaptim karşılık yerine gülücük atarak cevap verdiler.

Ülkenin kalitesi düşmüş; Technopat'ınki düşse ne olur ki? Bu aynı şunu benziyor: ''millet sokakta kızlı erkekli küfürleşiyor, anüs vajina muhabbeti yapıyor ama, birileri de sanal ortamda bunu ''aa çok ayıp'' gibi garip şekilde yargılıyor''
Yahu yaşadığınız toplum çürük, neyin peşindesiniz.? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı