Gülücük atarak karşıdaki kişiyle dalga geçen üyeler

• Konuyu başlatan BERWAR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden hayatınızda bu tarz durumlara takılacak kadar değersiz vaktiniz var mı yahu? Takılma arkadaş, ne atmış ne bitmiş, sen yazıyorsun, o da hakaret etmemiş bir şey yapmamış emoji atmış,
Şu sitede daha 100 mesaj bile atmamiş kişilerin gelip bize niye bunlara takılıyorsun demesi trajikomik. Haşır neşir olan biziz, sana da sürekli böyle bir şey yapsalar sen de sinirlenirsin. Dalga geçmek için bu emojileri kullanıyorlar. Ben işlemciden bahsediyorum gülücük atiyorlar. Bu mesajlara gülücük atmak normal bir davraniş mi?
Yahu yaşadığınız toplum çürük, neyin peşindesiniz
Sus Livorno.

BERWAR sen laftan anlamazsın. Dün sana gereken cevabı verdim, dalga amaçlı olanlarda haklısın dedim. Sorunlu olarak bahsettiğim kişiler daha sonrasında "şebeklik yapıyorsun" yazıp her şeyde art niyet arayan kişi ve bu tarz kişiler. Sen de gidip o mesajı üzerine alındıysan daha fazla açıklamaya gerek yok.

Yillardir bu sitedeyiz tek bir defa böyle bir konu açmadık, siteye daha 1 yıldır bile kayıtlı olmayan kişiler gelmiş niye takıyorsunuz diyor, takilmamasi gerekiyor diyor. Bu durum zoruma gitti diye konu açtık açtığım konuya da yine gülücük atiyorlar. Dalga geçmek için kimseye emoji atma hakkiniz yok.

@Silinen üye O mesaji üzerime alinmadim. Dalga geçmek için gülücük emojisi atmayin.

@BERWAR burada liseye, ortaokula giden binlerce üye var. Bu nedenle bu durumda umursamayıp, abartıldığı takdirde de raporlayıp hayata kalındığı yerden devam edilmesi en mantıklı seçenek olacaktır. Sana bana komik gelmeyen bir şey bazılarına komik gelebilir, olayı idrak edemeyebilirler.

Bu sorun alevlenmeye devam ederse ifadeleri tamamen kaldırmaya kadar gidebilir. Örneklerini birçok defa gördük, duyduk. Kullanıcı düşünülüp yenilik getiriliyor ama suistimal ediliyor.

En iyisi bu konu kilitlensin ve üstte dediğim şekilde bu hatayı yapan veya yapacak olan üyeleri raporlayarak uyarılmasını sağlayalım. Pek umursamaya gerek yok.

Dalga geçme amaçlı atmıyorum. Yazıda kullanılan 1 kelime bile insanın komiğine gidebilir, aklına başka şeyleri getirebilir ve o an gülücük atar. Kimin ne niyetle attığını bilemezsin. Senin işlemci mesajında ne amaçla kullanıldığı anlaşılabilir ama çoğu konuda anlaşılamaz. Sitede ne kadar süredir kayıtlı olduğun veya ne kadar katkın olduğuyla alakası yok bu konunun.

@Silinen üye Ben seni kastetmiyorum, sen niye uzerine alınıyorsun? Ben bana o konuda gülücük atanlari kastediyorum.

Sana bana komik gelmeyen bir şey bazılarına komik gelebilir, olayı idrak edemeyebilirler.
Bu öyle bir konu değildi, telefon konusuydu gülünecek bir durumu yoktu. Dediklerini yapmak en mantıklısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı