Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Opera'nın veri satıp satmadığı konusunda yorum yapamam ama bir yazılımı yayıncılar kullanıyor diye iyi yazılım, güvenli yazılım olarak kategorize etmek çok komik gerçekten.

Hocam madem böyle bir şey var neden binlerce aboneli yayıncılar bu tarayıcıyı kullanıp bilgilerini riske atsınlar.

Linux de kim aldığı bile belli değil. Hacker dolu.

Linux'u gelistiren Linus Torvalds. Acik kaynak kodlu oldugu icin zarar verecek bir kod eklenmis mi diye bakabiliyorsun, ki bakanlar var zaten. Acik kaynakli olmasinin amaci bu.

Hacker dolu kismina bayildim bu arada. 😂🤣

Ki ben burada OperaGX'e veri satiyor diyen, ama Edge kullanan kisilere gondermede bulundum. Isletim sistemine nereden geldik ya! 😆

Opera, Opera GX, Chrome, Vivaldi, Brave, Firefox, Edge kullandım. Şimdiye kadar en hızlı hissettiren Edge'ydi. RAM kullanımı da bence tam olması gerektiği gibi. Bundan düşük olursa zaten yavaşlardı.

Linux'u gelistiren linus torvalds. Acik kaynak kodlu oldugu için zarar verecek bir kod eklenmis mi diye bakabiliyorsun, ki bakanlar var zaten. Acik kaynakli olmasinin amaci bu.

Hacker dolu kismina bayildim bu arada. 😂🤣

Ki ben burada Opera GX'e veri satiyor diyen, ama Edge kullanan kisilere gondermede bulundum. Isletim sistemine nereden geldik ya! 😆

Aga sen linüs Windows dedin ya oradak giridk:D
Yeni işletim sistemi linüs:D

Geri
Yukarı