Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Vivaldi.
Kişiselleştirme imkanları, Chrome eklentilerinin tümüne destek verilmesi, inanılmaz detaylı ayarlar sekmesi ve çok çok şık bir teması var.
Ram kullanımı olarak çok övemeyeceğim, en azından Chrome ve Opera kadar yiyor. Bu bir sıkıntı değilse en iyi tarayıcı Vivaldi'dir diyebilirim.

not: ismimin yanında opera yazıyor olmasının nedeni bilgisayarımda 5-10 farklı browser olması ve şu an canımın operadan girmek istemiş olması. operayı çok beğenmiyorum maalesef.

Çöpera dışında istediğini kullan.

Önerim Firefox.

Ya şu forumda sürekli Opera haterlığı yapanları görmekten bıktım be kardeşim.

Öncelikle şu an Microsoft Edge kullanıyorum. Ama memnun değilim tasarımı ve kullanım rahatlığı açısından çok iyi ama bellek kullanımı çok fazla. Bundan önce Opera GX ve Google Chrome kullandım. Opera bellek kullanımı açısından iyiydi ama tarayıcı takılıp duruyordu. Google Chrome ise çok fazla bellek kullanıyordu. Az bellek kullanan, takılmayan, tasarımı sade olan bir tarayıcı önerir misiniz?

Sana Brave ve Waterfox'u önerebilirim fakat Firefox da iyidir ama belleği ara sıra fazla kaçırabilir.

Hangi ulkeden oldugunun ne alakasi var? Mesela Linux ile Windows ayni ulkeden cikti, ama gizlilik ve guvenlik konusunda tartisilamaz degil mi?

Aga microsof adını biliyorsun en azından kimin aldığını biliyorsun. Linux de kim aldığı bile belli değil. Hacker dolu.
Hangi ulkeden oldugunun ne alakasi var? Mesela Linux ile Windows ayni ulkeden cikti, ama gizlilik ve guvenlik konusunda tartisilamaz degil mi?

Ne kadar güvenli. Kimse ispatlayamaz. Alacak olan veriyi alıyor.

Geri
Yukarı