Güncel Windows 10 ISO'sunda Wi-Fi sürücüsü var mı?

MarkS

Hectopat
Yer
NY
Arkadaşlar ofis laptopum var ama Ethernet girişi yok. Sadece Wi-Fi destekliyor. Güncel Windows 10 ISO'suyla format atmak istiyorum. Wi-Fi sürücüsü içinde var mı? Wi-Fi sürücüsüz olursa ortada kalırım yoksa.

Arkadaşlar ofis laptopum var ama Ethernet girişi yok. Sadece Wi-Fi destekliyor. Güncel Windows 10 ISO'suyla format atmak istiyorum. Wi-Fi sürücüsü içinde var mı? Wi-Fi sürücüsüz olursa ortada kalırım yoksa.
Eğer Wi-Fi kartınız tak-çalıştır cihazıysa doğrudan çalışır. Windows uyumluluğunu ilgili kartın üretici sitesinde bulabilirsiniz.

Garanti olsun diye ISO'yu yazdırdığınız USB'nin ana dizinine Wi-Fi sürücüsünü koyun. Tereddüt etmeden formatı atarsınız.
ÖRN: E:/suruculer/(Driver-dosyaları)

@berkelei @burakcteino Öncelikle teşekkürler cevaplarınız için. Benim Wi-Fi adaptörü Realtek galiba aygıt yönetisinde Realtek RTL8822BE Wi-Fi 6 yazıyor. Realtek sitesinden indirip USB'ye mi atayım?

@berkelei @burakcteino Hangisini indirmeliyim?
wifi.jpg

2. Olan sadece Wi-Fi kuruyor. Zaten sonradan Windows Update bütün sürücüleri yükleyecektir. 2. olanı indirin. Sonra Windows Update gerekeni yapar.

Geri
Yukarı