Günde ne kadar sigara içiyorsunuz?

Yahu 😂 😂 Tek çaresi başlamamak falan bahane boş sözler, iradesizsiniz. Bu kadar basit. Bir gün sigaraya başlayıp 1 Ay kullanacağım sonra bırakacağım sırf şu bırakamıyorum diyenlere inat, etrafımda da çok var çünkü bu sözü kullanan. Olayın irade olduğunu anlamıyorsunuz.

Eskiden ben de öyle sanıyordum. Bu adamın videolarını izleyene kadar. Emre Üstünuçar'ın diğer videolarını da izlemenizi öneririm. İçmeyen birisi olarak ben bile izledim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ZORO
Tekrar neden başladın dersen, bir arkadaşımın da dediği gibi ''Sigara bırakılmaz, ara verilir''
Mümkün olduğunca az içmeye çalışıyorum, günde 2-3 dal gibi. Tamamen keyfi.
Şuan istesem tekrar bırakırım ve yıllarca kullanmadan durabilirim.

Ara verilir sözü doğru değil. Bırakan gayette bırakıp geri dönmeyebiliyor. Ara verenler gerçek anlamda hiç bırakmamışlar.
Hayır şu an isteseniz bırakamazsınız. Bu sizin kendinizi kandırmanız. Sebebi de içmek istemeniz.

@luci666
Bu illetten kurtulmanın tek yolu hiç başlamamak.

Hiç başlamayanın sorunu yoktur o zaman da kurtulması için başlamamasına da gerek kalmıyor :) ayrıca tek yol tabi ki bu değil.

Dedi ve bırakamadı...
[/QUOTE
Türk kahvesinin yanında güzel gidiyor. Onu da sadece okulda ve sırf keyiften. Haftada 4 gün, günde 2-3 tane.
Harbiden ya çay ve kahvenin yanında çok hoşuma gider benim de.
Türk kahvesinin yanında güzel gidiyor. Onu da sadece okulda ve sırf keyiften. Haftada 4 gün, günde 2-3 tane.
Harbiden ya,çay ve kahvenin yanında çok hoşuma gider benim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı