Günlerinizi anlatın

Sadece Yorumcu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12th Gen Intel Core i5-12500h
NVIDIA GeForce RTX 3050 Tİ / Intel Iris Xe Graphics
24 GB / SODIMM, CRUCİAL 3000/6000 MHz Ram
Samsung 512 NVM M.2 SSD
Kingston KC3000 1 TB NMV M.2 SSD
Meslek
Müzisyen
Selam.

Hafta içi;

Biraz canım sıkıldı, böyle farklı bir konu açıp hem sizinle hem kendimle güzel bir vakit geçireyim dedim.
Öncellikle, her haftanın başı 6:10 da alarmım çalar ve kalkıp, elimi yüzümü yıkayıp kahvaltımı yaptıktan sonra işe gitmek amacıyla üstümü giyinip 7:16 da çıkarım.
Fabrikada işim bittikten sonra 7:10 civarlarında evde olur, biraz dinlenir yemeğimi yedikten hemen sonra kedimle biraz ilgilenip, bilgisayarın başına geçerek FL Studio'u açıp demo parçalar üzerinde gece saatlere kadar yoğunlaşırım, bazı günler fl ile geçirdiğim vakit yerine oyun ya da film izlerim. İzlediğim filmleri uzun bir süredir tuttuğum bir deftere yazar ve unutmamak için kalıcı hale getiririm. Hafta içi günlerimin çoğunluğu bu şekilde farklı istisnalar hariç ilerler ve hafta sonuna kadar aynı rutin ile devam ederim.

Hafta sonu;

Hafta sonunu herkes gibi iple çekerek bekliyorum. Sabah 10 gibi uyanır elimi yüzümü yıkadıktan sonra hemen bilgisayarın başına geçip FL Studio üzerinde birkaç saat yoğunlaşırım. İlham kaynağım sonlanmaya başladığını hissettiğim de birkaç şarkı dinler referans alarak biraz dinlenirim. Bu süre içerisinde elektrogitar veya akustik gitarımla birkaç solo düzenlerim. Gün ortalarına kadar müzik üzerinde çalışmalarım bittiğinde, yemek sipariş edip, güzel bir film/dizi/video bulup izlerim. Bittiğinde kedimle biraz daha vakit geçirip, arkadaşlarımla konuşurum. Bazı haftalar dışarı çıkmak için önceden planlar gerçekleştiririm. Gün sonlarına doğru yaklaştığım zaman, biraz daha müzikle ilgilenip günümü bitiririm. Bazen uyumak yerine program üzerinde daha çok durmam gerektiğini düşünüyorum. Benim günlerim bu şekilde stabil bir düzende gidiyor. Sizinkiler nasıl peki?

Temmuz ayının başından beri sabah 7'de kalkıyorum, 9.50-17.50 arası TYT Matematik kampındayım. Eve 18.30 gibi geliyorum ve 20.00'a kadar ya bir şeyler okuyorum ya da bilgisayara bakıyorum.

Ardından gece 12'ye kadar ders çalışıp yatıyorum. Bu ayın sonuna kadar da böyle devam edecek. Kursa gidip gelmek dışında evden çıkmadım, ailem ve kurstakiler dışında kimseyi görmedim. Geçirdiğim en tuhaf ay.

Uyan, yatakta biraz telefonla uğraş, kahvaltı, uyuyana kadar bilgisayar başında, bazen gece 3'e kadar yabancı arkadaşlarla konuş, yat, tekrarla.

Temmuz ayının başından beri sabah 7'de kalkıyorum, 9.50-17.50 arası TYT Matematik kampındayım. Eve 18.30 gibi geliyorum ve 20.00'a kadar ya bir şeyler okuyorum ya da bilgisayara bakıyorum.

Ardından gece 12'ye kadar ders çalışıp yatıyorum. Bu ayın sonuna kadar da böyle devam edecek. Kursa gidip gelmek dışında evden çıkmadım, ailem ve kurstakiler dışında kimseyi görmedim. Geçirdiğim en tuhaf ay.
Kolay gelsin.

Kolay gelsin ben daha 9.sınıfım kafam rahat tabi.

Kaçıncı sınıfsın bende tyt hazırlanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı