Günlük hayattaki problemler nelerdir?

gazwiez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, teknoloji ve tasarım dersi öğretmenimiz bize günlük hayattaki problemlerimizi bulup onlar hakkında çözüm bulup bu çözümün taslağını çizmemizi istedi. Benim de problemlerim var fakat bunların bir çözümü var. Sizden isteğim bana probleminizi atın bunları yazabileyim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, teknoloji ve tasarım dersi öğretmenimiz bize günlük hayattaki problemlerimizi bulup onlar hakkında çözüm bulup bu çözümün taslağını çizmemizi istedi. Benim de problemlerim var fakat bunların bir çözümü var. Sizden isteğim bana probleminizi atın bunları yazabileyim. Şimdiden teşekkürler.

Mezuna kaldığım için evdekilerin benden çok beklentisi var ama ev işi olarak sanki mezuna kaldık diye sınava kadar evde oturuyorum bu yüzden öğleden sonra kütüphaneye gitmeyi düşünüyorum. Sonra annem olmadığı için yemek problemleri var ama bununda çözümü var ben veya halam yapıyor sonra biraz sınav kaygısı var çok serserilik ettim 150 gün boşa gitti bir de evdekiler çocuk gibi laftan sözden anlamıyor bu var son olarak da TYT için kaynak seçme konusunda aşırı kararsızım.
LoL'de takıma 4 tane feeder gelmesi bir sorun ama çözümü yok, maalesef. :)

Var hocam sağ tıkla sil.

Yaşamak 😀. Şaka bir yana hocam en önemli problemlerden bir tanesi bence ulaşım.

Evet ya bazen bende çok rahatsız oluyorum. Bazen otobüsler az geliyor bazı yerlere ulaşım gerçekten zor sonra çok az ve küçük kütüphaneler var büyük de varda çok uzakta çok masraflı keşke merkezden biraz uzak yerlere ulaşımın rahat olduğu bir yere büyükçe bir kütüphane açılsa ders çalışma yerleri kurulsa evler çok sesli olabiliyor veya AVM'lerin içine ses altyapısı ile kütüphaneler açılabilir.
Psikoloji sağlam tutamamak.

Hocam bazen gerçekten zorlayıcı olabiliyorlar psikolojik durumlar fakat sağlıklı düşünmek lazım ben çoğu zaman strese girer sonrasında mantıklı düşünüp bu kadar reaksiyonun gereksiz olduğu kanısına varıp çözüm odaklı düşünürüm.

Geri
Yukarı