Günümüzde iPhone 7 kullanılır mı?

Redmi Note 8 daha kötü bence. İkinci elde 1000 TL'ye bile Redmi Note 8 bulunur, o kadar kötü diyebilirim.

İşlemci ve GPU performansı bile iPhone 7 daha iyi.
Arkadaşın telefonu Redmi Note 8 Pro, ve Note 8 Pro iPhone 7'yi parçalar.

İşlemci olarak iPhone 7 daha güçlü gözüküyor fakat geçilir mi sizin kararınız. Ekran küçük gelebilir, pil sorunu yaşayabilirsiniz bir de APK yüklenmiyor IOS'a, bilginiz olsun.
Öyle bir şey yok. Antutulara bakın, Benchmarklara bakın.

Redmi Note 8 daha kötü bence. İkinci elde 1000 TL'ye bile Redmi Note 8 bulunur, o kadar kötü diyebilirim.

İşlemci ve GPU performansı bile iPhone 7 daha iyi.
Hocam sahibinden.com düşünüyorum almayı siz ne düşünüyorsunuz önerdiğiniz cihaz varsa paylaşın lütfen.

Antutularda da üstün gözüküyor.
Şimdi başka bir Benchmark sitesinden baktım, Grafik kartı iPhone 7'nin daha güçlü. Fakat işlemci olarak Note 8 Pro önde.

Ne yapacağınıza bağlı ancak sırf "iPhone olsun" diyorsanız geçmeyin. Elinizdeki cihaz 7'den bir tık daha üst diye biliyorum yanlış olmasın.

Eğer ki doğru dürüst bir deneyim yaşamak istiyorsanız minimum 8 veya 8 Plus alınmalı. Ki ben o cihazları bile tavsiye etmiyorum. Eski model iPhone tarzı olsun ama yeni olsun diyorsanız minimum seçenek SE 2020 oluyor.

Onun dışında eski seriler hariç X'ten başlayarak ihtiyacınız doğrultusunda eleye eleye uygun bir model bulabilirsiniz. iPhone 7 gibi bir cihaz çok geride kalmış bir cihaz olmasının yanı sıra kesinlikle üst düzey bir iPhone deneyimi sunmayacaktır. Batarya, kamera, hafıza, güncelleme gibi etmenler üst üste binerek cihazı çekilmez hâle getirecektir. O yüzden günümüzde objektif olarak iPhone X serisi altı kullanılmaz.

Öyle bir şey yok. Antutulara bakın, Benchmarklara bakın.
Epey'de Antutu'da iPhone 7 daha iyi.

Hocam sahibinden.com düşünüyorum almayı siz ne düşünüyorsunuz önerdiğiniz cihaz varsa paylaşın lütfen.
Sahibinden tek önereceğim param güvende servisi ile alın.

Geri
Yukarı