Günümüzde iPhone 7 Plus kullanılır mı?

iOS 13 ve iOS 14'te kalan bir iPhone olmadı. Dolayısıyla uygulamaların nasıl bir hareket sergileyeceği soru işareti. iOS 12'den şak diye iOS 15'e çekerlerse, iPhone 6S ve 7 epey sorun yaşayacaktır ömür açısından.

Yaklaşık 7 sene kullandım ve daha 2 hafta önce vedalaştım. Son zamanlarda biraz kasmalar mevcuttu , saçma sapan yerlerde takılıyordu falan. Bu belki başka marka bir pil taktırdığım için de olabilir ama artık pili neredeyse ölmüştü ve orjinal pil taktırmak pek mantıklı bir yatırım değildi bu telefon için. Yani sadece telefonla konuşurum whatsappa girerim bir de twitterda takılırım dersen kullanılır bence. Ancak İnstagram videolarında kasmalar oluyordu mesela bunu diyebilirim sana. Elinde bulunuyorsa kullanılır ama para vermek mantıksız diyebilirim. Kısıtlı bir bütçeniz varsa android telefonlar daha uzun vadeli işinizi görebilir gibi geliyor.

6s kullanıyorum 15.8 aldı en son 7 Plus'ta 15.8 alıyor diye biliyorum . Elimdeki temiz ve kullanılıyor yani ama ömrü ne kadar en verir bilmem iPhone bu çünkü şirket biraz gıcık bir şirket

32 Gb 7 Plus'ım var. Şuan satmaya çalışıyorum. Piyasası çok ağır 3000tlye satamıyorum. Ama donma falan yapmıyor.

Konu sahibinin yeni Android bir telefonu var. iPhone 6S telefonu var. Az fark vererek iPhone 7 Plus deneyimlemek istiyor, takas etmek istiyor iPhone 6S ile. Ne kadar bütçe ayıracaktır? Hangi telefonu kullanacaktır? Dönüşümlü mü kullanacaktır? Beklentisi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı